HaberlerTürkiye

Bir Kadın Taksiciyi Rehin Aldı!

Aydın’ın Nazilli ilçesinde yaşayan ve Aydın merkeze gitmek isteyen bir kadın taksiciye zor anlar yaşattı.

Olaylar Sonradan Gelişti

İlk başta her şey normal gidiyordu ancak kadın gitmek istediği yer olan Aydın merkeze geldiğinde taksiciyi bırakmamak için elinden geleni yaptı ve taksinin adeta korku dolu anlar yaşamasına sebebiyet verdi.

Kadının içinde bulunduğu durumdan ve farklı hareketler yapmasından şüphelenen taksici Aydın’ın Efeler ilçe merkezinde bulunan polis karakolu yakınlarına doğru gelen taksici yetkililerden yardım istedi. Kadının taksiciye adeta yapışıp onu rehin almak istemesinden sonra polis ekipleri olaya müdahalede bulundular.

Taksiciye zor anlar yaşatan kadının neden böyle bir şey yaptığı henüz çözülebilmiş değil ancak polis ekipleri kadının psikolojik sorunlar yaşadığından şüphe etmekte. Ekipler kadının elinde bulunan kağıttaki notu sürekli okuduğunu da belirttiler. Ancak kâğıtta nasıl bir yazı yazdığı ise henüz açıklanmış değil. Olay sonrası şüpheli kadına sorular sorulması için ekip otosuna bindirildi ve karakol içerisine götürüldü. Taksici ise kadın hakkında kendisine bir takım sorular sorulduktan sonra ekipler tarafından tekrar aracının başına getirildi.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu