HaberlerTürkiye

Bir Kadın Sokak Ortasında Başından Vurularak İnfaz Edildi

Sokak ortasında silahlı infaz

Sokak ortasında silahlı infaz

İstanbul Maltepe’de meydana gelen vahim olayda bir kadın sokağın ortasında kafasından silahla vurularak öldürüldü. Sabahın erken saatlerinde meyana gelen olayın ardından olay yerine gelen polis ekipleri gerekli incelemelerin ardından kadının cesedini kaldırdılar. 

SİLAHLI SALDIRI İHBARINI ALAN POLİS OLAY YERİNE GİTTİ

Sabah 06:00 sularında Zümrütevler Asuroğlu Sokakta  meydana gelen olayda, sokakta ilerleyen adının Gülüm Dil olduğu belirlenen 40 yaşındaki kadın henüz kimliği belirlenemeyen kişi tarafından kafasına silahla ateş edilerek öldürüldü. Yapılan ihbarın ardından olay yerine çok sayıda polis ve ambulans geldi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri talihsiz kadının hayatını kaybettiğini belirtti.  Polis ekiplerince olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu