ListelerYaşam - insan

Bir Erkek İçin Nasıl Vazgeçilmez Bir Kadın Haline Gelirsiniz?

İsterseniz yazımıza ilk önce bir gerçeği kabullenerek başlayalım yazımıza. Erkekler kadınlarda en fazla dış görünüşe önem veriyorlar. Hatta makyajla birlikte bir kadının bu kadar güzel olduğunu topuklu ayakkabılarla ve cam gibi lenslerle dolaştığını bilmelerine rağmen.

Fakat bir ayrıntı vardır ki uzun soluklu ilişkilerde güzellik önemli değildir.

Bir ilişkinin başlaması için önemli olan konu güzelliğinizi karşı tarafa ispat etmenizdir. Bunun içinde ilk önce şunu bilmenizde fayda görüyorum insanlar bir süre sonrasında devamlılığı olan şeylere alışıyorlar ve mükemmel bir kadınla tanışmış dahi olsalar o buna sıradan geliyor. Buna kısaca Adriana Lima’nın aldatılmasını örnek olarak gösterebiliriz. Bu nedenle de şunu söylüyorum ki fiziksel çekicilik yalnızca ilişkinin başlamasında önemlidir ancak onun korunmasında herhangi bir önem kaydetmemektedir.

Peki, uzun süren bir ilişkide erkekler en fazla neden etkileniyorlar ve vazgeçemiyorlar.

Her erkek bir kadına bağlanmak ister bunun içinde hayranlık önemlidir. eğer ki erkek karşısındaki kadına hayran olursa bu ilişkinin süresini uzatabilecek en önemli şeydir.

Bir erkek bir kadına nasıl hayran olur?

Bir erkek bir kadına nasıl hayran olur?

Kadınlar için erkekte en önemli konu güçtür. Bu sözü eminim çok duydunuz ancak pek dile getirmediniz. Erkekler içinde aynı şey önemlidir. onlarda güçlü olan kadınlara hayran olurlar. Size bir örnek daha erkek çok yakışıklı olsa da kadın güzel olmayacaktır. Bu erkeğin güçlü kadını tercih etmesinden kaynaklanır.

Erkekler kendilerini ne kadar güçlü olarak göstermeye çalışsalar da onlarında zayıf yönleri vardır bu nedenle güçlü kadınlar onlar için vazgeçilmezdir.

Bir erkek için ‘güçlü kadın’ kimdir?

Erkek için kendi ayakları üzerinde durabilmeyi başarmış ancak dişiliğini de kaybetmemiş olan kadın güçlüdür. Erkeğin zaaflarını kapatan ve organize ettiği işleri başarıyla sonuçlandıran kadınlar zeki kadınlardır. Erkek kadına ilk baktığında onu zihninde soyar ancak zeki olan kadınları da muhakkak giydirir.  Kadının ise aklında şu soru vardır ben onu giydireyim adam edeyim ama o başkasına gitsin hayır bu kesinlikle yanlıştır. O asla başka bir yere gitmeyecektir.

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu