ListelerYaşam - insan

Bir Erkeğin Aşık Olduğunu Nasıl Anlarım?

Tüm erkeklerin yapısı aynıdır. Duygularını asla olması gerektiği gibi ifade edemez bu hangi yaşta olursa olsun öyledir. Ancak erkekler bu durumu da düzeltmenin yolunu asla aramazlar. Buna karşılıkta bayanlar erkeklerden her zaman hoş bir söz duymak ister. Özellikle de belli bir yaştan sonra seni seviyorum kelimesi daha çok anlam ifade eder. Evet erkek duygularını ifade edemez fakat bayanlar ise bu şekilde değildir. Onlar hislerini doğrudan dile getirmekten yanadırlar.

Peki biz birine aşık olduğumuzda düşüncelerimizi ona rahatlıkla ifade edebiliyoruz ancak onlardan bu durumu nasıl alacağız hislerini kendileri de söylemediklerine göre biz nasıl anlayacağız. Hemen açıklayalım.

Aslında şu şekilde de bir gerçek var ki erkekler bile ne hissettiklerini tam olarak anlayamıyorlar çünkü bu durumun güzellini kavrayamıyorlar.

Fakat şöyle bir gerçek de var: Erkekler büyük çoğunlukla zaten hissettiği şeyin tam olarak ne olduğunu kavrayamıyorlar. Peki ,biz umudumuzu kaybetmeli miyiz?

Bir Erkeğin Aşık Olduğunu Nasıl Anlarım?

Anlamsız mesajlar atarsa

Bugüne kadar sana hiç mesaj atmayan adam bir anda arka arkaya mesajlar atıyorsa üstelikte bu mesajlar saçma sapan kelimelerle doluysa o zaman aşka düşmüş demektir. Aslında yazdığı mesajın ne senle ne de kendiyle hiçbir alakası yoktur amaç sana kendisini fark ettirmek ve ben de buradayım demek.  Onun o an demek istediği, kediye bakınca bile seni hatırladığı, keşke yanında olsaydım dediği, hayatta senden başka hiç bir şey umurumda bile değil, sadece sen olsaydın orada, bana yeterdi.” tüm söyleyemediği şey bu işte.

Seni sürekli arıyorsa

Erkekler genelde telefonlarına bakmazlar ve işleri düşmediği sürece bir başkasını aramazlar. Ancak bir erkek gün içerisinde sizi defalarca arıyorsa ya da her gün mutlaka arıyorsa o zaman abayı yakmış demektir.

Arkadaşlarından şikayet ediyorsa

Hiç kimse onu dostlarından daha iyi tanıyamaz. Öyleyse kulak ver: Eğer son zamanlarda en yakın dostundan darlanmaya başladığını söylüyor ya da benzer konulardan ötürü sızlanıyorsa, elinde harika bir sinyal var demektir. Seninle birlikte olmaya başladıktan sonra hayatında ne değişti, neyin değişmesi lazım diye sorgulamalara dalıyordur.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu