EDİTÖR BAŞVURU
Tasarımlar ve SanatYaşam - insan

Bir birinden Güzel 20 Viking Dövme Motifi

Dövme yaptırmayı sevenler için kesinlikle bakılması gereken, oldukça detaylı olarak hazırlanmış ve bir birinden güzel Viking dövme motiflerini bir araya getirdik.

Vikingler ve The Last Kingdom gibi dizilerinin de yayınlanmasının ardından Viking kültürü ve İskandinav mitolojisi yeniden yükselişe geçti. Vikingler Acımasız, harika denizcilerdi ve tarihe adlarını yazdırmayı başardılar. Dövme yaptırmak istiyor ve dövme motifi seçmekte kararsız olanlar için içerik hazırladık.

Dövme yaptırmayı sevenlerin son zamanlarda en çok yaptırdığı dövme motifleri arasında Viking silahları, tekneleri ve hatta Viking tanrıları motifleri tercih edilmeye başlandı. Şahsen aşağıdaki dövme tasarımlarını görünce yaptırmayacaksanız bile aklınıza acaba şunu da ben yaptırsam mı diye gelebilir.

Özellikle çok detaylı ve renkli dövmeler çok dikkat çekici duruyor açıkçası. Bizde size bu tasarımların nasıl göründüğüne dair bir fikir vermek için bu tasarımların bir listesini topladık. Kim bilir, belki siz de bir tane almayı düşünüyorsunuz.

Beğendiğiniz motifi yorumlara belirtmeyi unutmayın.

Originally posted 2021-11-19 09:57:12.

İlginiz Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu