Bir Bebeğin Hayatınızı Nasıl Değiştireceğini Gösteren 10 Film

Bir kadınla bir erkeğin en büyük hayalidir anne ile baba olmak. Bir çiftin başına gelebilecek en güzel olaydır bebekler. Anne olmanın, baba olmanın, bir bebeğe sahip olmanın mutluluğu ve heyecanını anlatan 10 film sizlerle.

1. 1987 yapımı Süper Anne


1987 yapımı bu film Wiatt’a miras kalan bir bebek ile uzun soluklu bir mücadeleyi anlatıyor. Yale’den mezun olarak başarısına başarı katan Wiatt’ın hayatı bir telefon ile değişiyor. Ölen akrabasından miras kalan bebeği başta başından atmak iste de zamanla bebeğin sorumluluğunu alarak tüm hayatını ona adayacaktır.

2. 1988 yapımı Bebeğimiz Olacak


1988 yapımı film yeni evli çiftin hayatına değiniyor. Yeni evlenen çiçeği burnunda çift hayatını yaşamak isterken aileleri onlardan bir çocuk bekliyor. Bu film ile bir karı kocanın ve bir bebeğin karmaşık hikayesine şahit olacaksınız.

3. 1989 yapımı Çılgın Aile


1989 yapımı film Buckman ve ailesini anlatıyor. Aslına bakılırsa gayet sıradan bir aile gibi görünseler de arkadaşlarının, akrabalarının ve garip insanların hikayeye dahil olması ile her şey değişiyor ve bir macera başlıyor.

4. 1995 yapımı 9 Ay


1995 yapımı film Samuel’in hikâyesine değiniyor. Samuel beklemediği bir an da baba olacağını öğreniyor. Tam da bu aşamada işi ve kariyeri tehlikeye giriyor. Hem mizahın yüksek olduğu hem de öğretici bu film Ay ismi ile karşımıza çıkıyor. Bakalım Samuel bu durumdan nasıl sıyrılacak?

5. 2011 yapımı Aramızda Bebek Var


2011 yapımı film Barbara ve Nicolas’ın hikayesine değiniyor. Çift bebek sahibi olmaya karar veriyor ve ardından hamilelik süreci başlıyor. Annelik, babalık, fedarlık, çocuk sevgisi gibi konulara değinen film, aile sıcaklığını derinden hissettiriyor.

6. 2007 yapımı Juno


2007 yapımı film adından da anlaşılacağı üzeri Juno adında bir gencin hikayesini anlatıyor. Oldukça sıkılan genç bir ilişkiye adım atar ve hiç beklemediği anda hamile kalır. Bu durum karşısında başta büyük bir panik yaşasa da 9 ay boyunca çocuğu karnında taşıyıp doğduktan sonra zengin bir aileye verme planı vardır. Ancak bu süreçte olgunlaştığını hisseder ve olanlar olur.

7. 2007 yapımı Kaza Kurşunu


Alison ve Ben bir gece barda tanışılırlar. Hikaye oldukça sıradan başlarken yaşam tarzları oldukça farklı olan ikili sabah birlikte uyanır. Hızlıca birbirinden uzaklaşan ikiliyi bir sürpriz beklemektedir. Alison o gece hamile kalmıştır. Alison bu aşamada bebeğin babası ile birlikte büyümesine karar verse de işler sandığı kadar kolay ilerlemez.

8. 2008 yapımı Taşıyıcı Anne


2008 yapımı film Kate’in hayatını konu almaktadır. 37 yaşında başarılı bir kariyere sahip olan Kate bebek sahibi olmak istese de hamile olma olasılığının olmadığını öğrenince hayalleri suya düşer. Tam bu aşamada Angie devreye girer, Angie taşıyıcı anneliği kabul etse de evsiz kalması ile birlikte Kate’in kapısını çalar ve olaylar bu şekilde gelişerek devam eder.

9. 2009 yapımı Annelik


2009 yapımı film oldukça sıradanlaşan bir olayın aslında ne kadar kutsal bir görev olduğuna değiniyor. Bir annenin çırpınışı, fedakarlığı, hayat ile yarışı ve emeği izleyicilere sunulmuş. 6 yaşına girecek kızına yapacağı parti için yaşadığı zorlukları konu alan bir film.

10. 2009 yapımı Uzaklara Gidelim


2009 yapımı filmin adından da anlaşılacağı üzeri bir kaçış hikayesini konu alıyor. Anne ve baba olmaya hazırlanan çift bebeklerini farklı koşullarda büyütmek adına uzun bir yolculuğa çıkıyor. Film bu yolculukta çiftin yaşadığı maceraları ve aksilikleri konu alıyor.

Originally posted 2021-11-19 09:44:44.

Exit mobile version