HaberlerYaşamYaşam - insan

Beyonce Stili

Sahnesinden, özel hayatına kadar her yaptığı olay, her giydiği trend olan bir çok ismi ilham veren ve milyonların sevgisini, ilgisini kazanan Beyonce’un stilini mercek altına alalım istedim. Çok takip edeni var elbette. Beyonce vücut tipi olarak da Türk kadının preporsiyonuna yakın bir fiziği var. Belki de bu yüzden çok tercih ediliyor.

Beyonce pantolon seçimlerini harem pantolonlardan yana kullanıyor. Çiçek desenli, leopar desenli, zebra desenli pantolonlar içinde onu sık görüyoruz. Stiletto, parlak, rugan ayakkabılar Beyonce’un en sevdiği ayakkabı formları arasında yer alıyor. İddialı renkler içerisinde göremeye alışkın olduğumuz Beyonce canlı ve iddialı renklerin hakkını veriyor. Üstelik canlı ve iddialı renkler Beyonce’a yakışıyor. Kabarık ve kıvırcık saçları ile kabarık saç modasını başlatan Beyonce tarzını benimsiyorsanız saçlarınızı ya kıvırcık ya da kabarık kullanmalısınız. Düz saçlı olan bayanlar ise atkuyruğu şeklinde kullanabilirler. Beyonce aksesuar kullanmayı da seviyor. Küpeler, yüzükler, ayakkabıda detaylar objektife takılanlardan. Ancak aksesuar olarak en vazgeçilmez parçası kuşkusuz güneş gözlükleri. Güneş gözlüksüz dışarı adım bile atmıyor desek yalan olmaz. Beyonce’un da severek takip ettiği stilistler ve tasarımlar elbette ki var. Beyonce Stella McCarty tasarımları giymekten çok hoşlanıyor. Stella  McCarty tasarımları üzerindeyken birçok defa objektiflere yakalanmış kendisi. 

Siz de Beyonce’un stilini seviyor ve kendinize model seçtiyseniz biz anahatları ile Beyonce’un stilini inceledik. Hadi kolay gelsin.

İlgili Makaleler

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu