MagazinÜnlüler

Beyazıt Öztürk’ten milyonluk reklam anlaşması!

Ülkemizin sevilen şovmenlerinden Beyazıt Öztürk, ünlü içecek firmasının reklam yüzü oldu. Bu reklam anlaşmasından 4,5 milyon TL alacağı iddia edildi.

Beyaz şov programıyla milyonların gönlünü fetheden ve O Ses Türkiye yarışmasıyla izleyicilerin karşısınag eçen Beyazıt Öztürk, ünlü içecek firması ile anlaşma yaptı ve reklam yüzü oldu. Beyaz’ın bu reklam anlaşmasından rekor fiyat aldığı iddia edildi.

REKLAM YÜZÜ OLMAK İÇİN 4,5 MİLYON TL ALDI

Pepsi firmasıyla 1 yıllık anlaşma yapan Beyaz, bu anlaşma karşılığında tam 4,5 milyon TL alacağı iddia edildi. Ünlü şovmen Pepsi’nin lansman gecesinde kameralar karşısında yerini aldı.

BEYAZ’IN ANNESİ “OĞLUM BELKİ KISMETİN AÇILIR” DEDİ

Lansman gecesinde etrafından herkesi eğlendiren Beyaz, yeni reklam kampanyası ile birlikte Türkiye’de toplam 19 şehir gezeceğini ifade etti. Daha sonra “Şehirleri gezeceğimi öğrenen annem, “Oğlum belki kısmetin 19 şehirden birindedir bir taşla iki kuş vurursun” diyerek annesinin dileğini iletti.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Bence bu adam her şeyi hak ediyor. Bırakın da alsın şu surata bakar mısınız resmen ay parçası adam işini dört dörtlük yapıyor insanları kırmıyor etmiyor saygılı kibir yok en önemli olanda bu zaten Beyazıtın yaptığı yapacağı reklam anlaşmaları sonuna kadar helal olsun adam işi biliyor insanların neye güleceğini çok iyi biliyor seninle dalga geçiyor ama seni kızdırmadan birde üstüne güldürüyor.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu