DiğerHaberler

Beşiktaş’ta idmanda kavga iddiası

Spor yorumcusu olan Tugay Demir’in verdiği bilgilere göre Beşiktaş’ın idman yaptığı sırada futbolculardan Burak Yılmaz ve Nicolas Isimat Mirin önce tartıştı, ardından da yumruk yumruğa kavga etmeye başladı. İdmandaki maç esnasında meydana gelen ve bir anda alevlenen bu kavganın, takım arkadaşları tarafından kısa sürede yatıştırıldığı iddia edildi.

Sonrasında siyah beyazlı ekip de, Tugay Demir’in ortaya attığı ve basında geniş yankı uyandıran bu iddiaya Twitter’dan yaptığı Burak Yılmaz ve Mirin’in yan yana olduğu fotoğraflar ile cevap verdi. 

İdmandaki maçta gerçekleşti

A Spor’un ünlü yorumcusu Tugay Demir aktardığı bilgilere göre; idman sırasındaki maçta meydana gelen bir pozisyonda Beşiktaşlı futbolculardan Burak Yılmaz’a Fransızlı yıldız Nicolas Isimat Mirin’in yaptığı müdahale sonrası olay patlak verdi. 

Birbirlerinin boğazına sarıldılar

İkili arasında önce sözlü tartışma başladı. Ardında ise Burak Yılmaz, Mirin’i sözlü olarak uyardı. Ancak olay burada son bulmadı ve sonrasında tartışma bir anda büyüdü. İki futbolcu birbirlerinin boğazlarına sarılarak yumruk yumruğa kavga etmeye başladı. Fransız oyuncu Nicolas Mirin’in, Burak Yılmaz’a yumruk attığı belirtilirken, diğer oyuncuların araya girmesi ile iki Beşiktaş’lı ayrıldı ve ortam yatıştırıldı.

Beşiktaş’tan cevap geldi

Basına bomba gibi düşen idman kavgasının ardından ise Beşiktaş kulübü sessiz kalmadı. Ünlü spor yorumcusu Tugay Demir’in iddialarına karşın, kavga ettiği iddia edilen ikili Burak Yılmaz ve Mirin’in idman sırasında yan yana bulundukları görüntü Beşiktaş kulübünün resmi Twitter hesabından paylaşıldı. Beşiktaş kulübü bu fotoğraflı paylaşımları kavga iddialarını yalanladığı mesajını verdi.


Kısa sürede binlerce beğeni aldı

Paylaşımı ile iddialara cevap vererek durumun gerçek olmadığı mesajını gönderen siyah beyazlı kulübün Twitter hesabından yayınladığı, idmanda yan yana koşup gülen ve birbirlerine sarılan Burak Yılmaz ile Nicolas Isimat Mirin’in fotoğrafları ise taraftarlar tarafından büyük ilgi topladı ve dakikalar içerisinde binlerce beğeni aldı.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu