HaberlerSpor

Beşiktaş’ın yeni sponsporu Burger King oldu

Maddi açıdan sıkıntılı günler geçiren Beşiktaş’ın Burger King ile sponsorluk anlaşması yaptığı açıklandı.

Süper Lig’de üç büyük kulüp arasında en fazla borcu olan takım olan Beşiktaş’ın yeni sponsorluk anlaşması yaptığı duyuruldu. Eski başkan Fikret Orman’ın görevi bırakmasının ardından seçilen yeni başkan Ahmet Nur Çebi, geçen hafta daha önceden alacaklarını alamayan teknik heyet ve futbolculara ödemelerin yapıldığını söylemişti. Ahmet Nur Çebi tarafından yapılan yeni açıklamada ise yine eski başkan Fikret Orman’a gönderme yapılarak “Bir hafta içinde ödenmesi gereken 105 milyon lira borç olduğu, ödenmezse Avrupa’ya gidilemeyeceği ifade ediliyordu, o işi biz çözdük. Birilerinin bırakıp gitme sebebi olan bu sorunu biz dört günde çözdük.” ifadeleri kullanıldı.

Yeni kaynaklar arayışında olan Beşiktaş, sponsor arayışlarına da hızla devam ediyor. Beşiktaş dergisinin kasım sayısında ki haberde fastfood zinciri Burger King firmasıyla sponsorluk anlaşması yapıldığı ve bunun detaylarının çok yakında açıklanacağı yer aldı. Beşiktaş’ın Burger King ile yaptığı sponsorluk anlaşmasından ne kadar gelir elde edeceği ise henüz açıklanmadı.

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu