HaberlerListelerSpor

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’dan Şenol Güneş Açıklaması

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Bolu Beşiktaşlılar Derneğini ziyaretinde açıklamalarda bulundu.

Fikret Orman, sezon sonunda A Milli Futbol Takımı’nın başına Şenol Güneş’in geçeceğini hatırlatarak, yeni bir teknik direktör arayışına şuan için başlamadıklarını belirtti. Şenol Güneş’in bir Haziran’a kadar görevinin başında kalacağınıda ekledi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman, Şenol Güneş’in teknik direktörlüğünde yapılan 2020 Avrupa Şampiyonası (EURO 2020) Elemeleri H Grubu’nda Arnavutluk ve Moldova’yı ikide iki yenmesinden ötürü çok mutlu olduğunu söyledi. Başkan Orman, “İki üst üste galibiyet moral oldu. Daha önce moral olarak bir düşüş yaşanmıştı. Biraz öz güvenini de kaybetmişti. Şenol hoca uğurlu geldi. Çok başarılı maçlar çıkarttılar. Şimdi Şenol hoca gelsin o başarıyı bizde yapmaya başlasın” ifadelerini kullandı.

Türkiye Futbol Fedarasyonu’nun, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’i mayıs sonundan itibaren geçerli olmak üzere A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü olarak atamasıyla ilgili de konuşmasında açıklamaya yer veren Fikret Orman, “Yönetim kurulu toplantımız var. Buradan çıkıp hemen yönetim kurulu toplantısına gideceğim. Kulübümüz bu konuyla alakalı resmi açıklama yapacaktır. 

Beşiktaş için yeni bir teknik direktör  görüşmelerine başlanmadığını, fakat değerlendirme sürecinin başladığını belirten Orman,  “Beşiktaş’ın mayıs ayında bir seçimi var. Ne zaman seçim olacağını açıklayacağız. Adaylar çıkacak. Adaylar kendi hocalarını söyleyecek. Ondan sonra da biz. Seçim bittikten sonra daha da hızlanır bu işler.” Dedi.

Fikret Orman’dan Şenol Güneş Açıklaması

Fikret Orman'dan Şenol Güneş Açıklaması

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu