HaberlerTV Yayınları

Beren Saat’in Oynadığı Netflix Dizisindeki Rolü Belli Oldu

Netflix, orijinal dizilerine ilk Türk yapımı Hakan: Muhafız dizisini ekledikten sonra olumlu tepkiler almış ve dizi çok izlenmişi. Hakan dizisinin ardından Beren Saat’in başrol oynadığı yeni diziyle ilgili detaylar belli olmaya başladı. Başarılı süper kahraman dizileri çeken Netflix, Beren Saat’in de dizide özel güçlere sahip bir kadını canlandıracağını belirtti.

Yeni Netflix disinin detayları belli oluyor.

Yeni Netflix disinin detayları belli oluyor.

Uzun bir süredir televizyon ekranlarında göremediğimiz Beren Saat’in yeni çekilecek Netflix dizisinde oynayacağı iddia ediliyordu. Konuyla ilgili güzel oyuncu herhangi bir açıklama yapmazken, yeni projenin detayları belli olmaya başladı.

İlgili Makaleler

Dizinin hikayesiyle ilgili hiç bir bilgi verilmezken, ortaya atılan iddialara göre yeni dizi Şengül Boybaş‘ın Dünyanın Uyanışı adlı romanından uyarlanacağı söylendi. Dizinin senaryosunun yazımı devam ederken, çekimine Mart sonu gibi Göbeklitepe‘de başlanacağı söylendi.

Şengül Boybaş kimdir?

Şengül Boybaş kimdir?

Yazar, yaşam koçu ve aynı zamanda astrolog olan Şengül Boybaş, aralarında Adriana Lima, Belçim Bilgin gibi ülnülerin olduğu bir çok ünlü kişiye danışmanlık ve yaşam koçluğu yapıyor.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu