HaberlerTürkiyeYaşam

Berber ve Kuaför fiyatların %40 Zam

Covid-19 pandemisi sebebiyle bir süredir kapalı olan berber ve kuaförler bugün açıldı. Yeni dönemde %40 zamlı fiyatlar üzerinden hizmet verecekler. Yeni fiyatlar haberimizde.

Türkiye genelinde berber ve kuaförler bugün hizmet vermeye başlıyorlar. Türkiye Berberler Kuaförler ve Güzellik Uzmanları Federasyonu (TBKGU) Genel Başkanı Bayram Karakaş yaptığı açıkama da hizmet fiyatlarına %40 zam yapıldığını belirtti.

Koronavirüs pandemisinin en çok etkilediği sektörlerden birisi kesinlikle kuaförler ve berberler oldu. Uzun bir süredir kapalı olan ve bugün hizmete giren berber ve kuaförlerin ekonomik zorlukları ve yeni önemler ile birlikte artan maliyetlerden dolayı berber ve kuaför fiyatlarına %40 zam yapıldığını ve bugün itibariyle geçerli olduğunu söyledi.

Koronavirüs’ün Türkiye’de yayılmaya başlamasıyla birlikte ilk kapanan yerlerin başında berber ve kuaförler vardı. Yeni tedbirler ile berber ve kuaför hizmetlerinde de bir çok güvenlik tedbiri açıklandı.

Berber ve Kuaför fiyatların %40 Zam

BERBER VE KUAFÖRLERDE İŞLEM SONRASI 15-20 DK. MOLA VERİLECEK

Tedbirlerden bahseden Uzun, “3 koltuklu bir dükkanda 2 koltuk çalışacağız. 5 koltuk varsa 3 koltuk çalışacağız, Ortadaki koltuğu boş bırakacağız ve 2 metrelik mesafeler olacak. Tıraş 45 dakika sürüyorsa personel tıraş bitiminden sonra dışarıya çıkacak ve 15-20 dakika hava alacak” dedi.

Şu an uygulamada olan 1. sınıf erkek berberlerine ait fiyat listesi

Yeni uygulanacak olan fiyat listesi henüz yayınlanmadı. Yukarıda belirtilen fiyatlara %40 oranında zam uygulanacak.

Buna göre zamlı berber fiyatları;

Saç Kesme fiyatı 35 tl
Sakal Kesme fiyatı 20 tl
Saç Sakal fiyatı 50 tl

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu