HaberlerPolitika

Belediye Başkanı Dünya Kadınlar Gününde Kadın Personeli Darp Etti

Nazilli Belediye Başkanı, Belediyede Çalışan Kadın Personeli Darp Etti

31 Mart seçimlerinde MHP VE AKP’nin Nazilli ortak Belediye Başkan adayı MHP’li Belediye Başkanı Haluk Alıcık, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde bir kadın personelini tokatladığı video ortaya çıktı.

BELEDİYE BAŞKANI ÖNCE KÜFÜR EDİYOR SONRA TOKAT ATIYOR

Aydın’da yerel haber yapan Aydın Life’ta yer alan bir habere göre; belediyede bir kadın çalışının Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a “Ben size ne yaptım. Sadece işimi yapıyordum. Tek istediğim birimimin değiştirilmesiydi. Bu yüzden sizinle 5 dakika görüşmek istedim. Ancak siz benim çıkışımı verdiriyorsunuz.”  demesinin ardından Alıcık sinirleniyor öncek üfür ediyor ardından da kadına tokat atıyor. Kadın personelde kendisini korumak amacıyla yaşananları videoya çekiyor.

İlgili Makaleler

Çekilen videonun ortaya çıkmasının ardından sosyal medyada gündeme geldi. Partisinden veya AKP’den henüz bir açıklama yapılmadı.

OLAYIN ARDINDAN KADIN BELEDİYE ÇALIŞANLARININ DIŞARI ÇIKMASI ENGELLENDİ

Yaşanan bu vahim olaydan sonra, olayın yaşandığı kattan çıkmak isteyen kadın belediye personeli, Haluk Alıcık’ın yanında bulunan kişiler kadının dışarı çıkmasını zorla engellediler.

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu