Yaşam - insan

Bekarların Duymak İstemediği Şeyler

Uzun süredir ilişki yaşamamış ve bekar insanların duymak istemediği sorular ve cümleler saymakla bitmez bunların içinden en can sıkıcı ve rahatsız edicilerini sizler için listeledik. İşte bekarlar için can sıkıcı 8 şey.

  1. Doğru İnsan Seni Bulacaktır

İyimser kesim arkadaşlar genellikle ”hayırlısı” ve ”nasip” kelimeleri ile birlikte soğru kişi seni bulacaktır. Bir gün hiç beklemediğin anda onunla tanışacaksın tarzında teselli cümleleri kurarlar ancak bu durumun yarattığı gerginlik hiç bir gerilim filminde yoktur.

 

  1. Yalnızlıktan Sıkılmıyor musun?

Sürekli yalnızlığın zor olduğunu vurgulayarak yalnız insanların neler yapamayacağı hakkında detaylı bilgiye sahip olursunuz. Karamsarlık içeren cümleler bekar ve yaşı ilerlemiş kişilerin duymak istemeyeceği cümlelerden biridir.

 

  1. Hala Sevgilin Yok Mu?

Sürekli sevgilisi olması gerektiğini belirten cümleler kurarak sonunda yok mu kimse diye bitirilen soru cümleleri oldukça sıkıcıdır.

 

  1. İnternetten Kimseyle Tanışmıyor Musun?

Sosyal medya üzerinden evlenen kişiler örnek verilir ve ardından bu konuyla ilgili tavsiyeler başlar.İnternet aracılığı ile tanışmanın bir birliktelik getireceğine ve ardından mutlu bir yuva kurulacağına dair tavsiyelerde bulunulur.

 

  1. Yaşın Geçti Çocuğun Olmazsa?

Derhal birini bulup birliktelik yaşaması için psikolojik baskılardan biri de yaşı ilerlemiş kişiler için çocuk sahibi olamayacağı konusunda korkutmaktır. Bu sayede bir panik halinde sevgili aramaya başlayacak kurban muhtemelen yanlış bir seçim yapacaktır.

 

  1. Bekarlık Sultanlıktır

Evlenmiş ve mutsuz evlilik geçirenlerin genellikle sarf ettiği cümledir ve evlilik aday adayı kişiler için ürkütücü bir cümle olmasının yanında artık duymaktan bıkılası bir cümledir. Bekarlığın tadını çıkar, bekarlık sultanlık, evlendikte ne oldu gibi cümlelerle eş değerdir.

 

  1. Sana Birini Ayarlayalım

Bekar insanların sıkıldığı en belirgin cümledir çevresindeki herkes ona birini ayarlamaya çalışır ve onu sürekli çift görme arzusu içerisindedir. Bu durum kişiyi rahatsız eder ve ilişkiler hemen her an her kişi ile yaşanabilecek bir şey değildir.

 

  1. Okulda Bitti Artık Evlenirsin Herhalde?

Okul bitiminde veya kariyerde belli bir noktaya ulaştıktan sonra gelecek ilk soru ne zaman evleneceğine dair tüyolardır. Özellikle yaz ayları ve düğün mevsimleri başladığında gelen bu sorular bekarların korkulu rüyasıdır denebilir.

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu