İlginç BilgilerListeler

Bekarların Duymak İstemediği 8 Şey

1. Doğru İnsan Seni Bulacaktır

Doğru İnsan Seni Bulacaktır

İyimser kesim arkadaşlar genellikle ”hayırlısı” ve ”nasip” kelimeleri ile birlikte soğru kişi seni bulacaktır. Bir gün hiç beklemediğin anda onunla tanışacaksın tarzında teselli cümleleri kurarlar ancak bu durumun yarattığı gerginlik hiç bir gerilim filminde yoktur.

İlgili Makaleler

2. Yalnızlıktan Sıkılmıyor musun?

Yalnızlıktan Sıkılmıyor musun?

Sürekli yalnızlığın zor olduğunu vurgulayarak yalnız insanların neler yapamayacağı hakkında detaylı bilgiye sahip olursunuz. Karamsarlık içeren cümleler bekar ve yaşı ilerlemiş kişilerin duymak istemeyeceği cümlelerden biridir.

3. Hala Sevgilin Yok Mu?

Hala Sevgilin Yok Mu?

Sürekli sevgilisi olması gerektiğini belirten cümleler kurarak sonunda yok mu kimse diye bitirilen soru cümleleri oldukça sıkıcıdır.

4. İnternetten Kimseyle Tanışmıyor Musun?

İnternetten Kimseyle Tanışmıyor Musun?

Sosyal medya üzerinden evlenen kişiler örnek verilir ve ardından bu konuyla ilgili tavsiyeler başlar.İnternet aracılığı ile tanışmanın bir birliktelik getireceğine ve ardından mutlu bir yuva kurulacağına dair tavsiyelerde bulunulur.

5. Yaşın Geçti Çocuğun Olmazsa?

Yaşın Geçti Çocuğun Olmazsa?

Derhal birini bulup birliktelik yaşaması için psikolojik baskılardan biri de yaşı ilerlemiş kişiler için çocuk sahibi olamayacağı konusunda korkutmaktır. Bu sayede bir panik halinde sevgili aramaya başlayacak kurban muhtemelen yanlış bir seçim yapacaktır.

6. Bekarlık Sultanlıktır

Bekarlık Sultanlıktır

Evlenmiş ve mutsuz evlilik geçirenlerin genellikle sarf ettiği cümledir ve evlilik aday adayı kişiler için ürkütücü bir cümle olmasının yanında artık duymaktan bıkılası bir cümledir. Bekarlığın tadını çıkar, bekarlık sultanlık, evlendikte ne oldu gibi cümlelerle eş değerdir.

7. Sana Birini Ayarlayalım

Sana Birini Ayarlayalım

Bekar insanların sıkıldığı en belirgin cümledir çevresindeki herkes ona birini ayarlamaya çalışır ve onu sürekli çift görme arzusu içerisindedir. Bu durum kişiyi rahatsız eder ve ilişkiler hemen her an her kişi ile yaşanabilecek bir şey değildir.

8. Okulda Bitti Artık Evlenirsin Herhalde?

Okulda Bitti Artık Evlenirsin Herhalde?

Okul bitiminde veya kariyerde belli bir noktaya ulaştıktan sonra gelecek ilk soru ne zaman evleneceğine dair tüyolardır. Özellikle yaz ayları ve düğün mevsimleri başladığında gelen bu sorular bekarların korkulu rüyasıdır denebilir.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu