HaberlerTV Yayınları

Behzat Ç. Efsanesi Geri Dönüyor

Uzun zaman önce Star TV ekranlarında karşımıza çıkan Behzat Ç. efsanesi Netflix üzerinden tekrar izleyicileri ile buluşacak.

İnanç Konukçu Açıkladı

Kadronun tamamlanmasının ardından dizi çekimlerine tekrar başlanacak. Netflix ile sözleşme imzalayan İnanç Konukçu’nun eski kadro ile temas halinde olduğu ve bir an önce gerekli çalışmalara başlayacağı biliniyor.

Uzun yıllar önce biten ve televizyonda artık karşımıza çıkmayan Behzat Ç. efsanesi hala unutulabilmiş değil. Dizinin repliklerinin paylaşıldığı birçok sosyal medya hesabı bulunmakta. Paylaşılan videolar ise hala binlerce kişi tarafından zevkle izleniyor. Dizinin yeniden çekilmesi için motivasyon veren sebeplerden biri de bu olsa gerek.

Eski Bölümler Netflix Üzerinden Yayında

Bir süredir dizinin eski bölüm hakları Netflix tarafından alınmış ve eski bölümler tekrar yayınlanmıştı. Birçok hayranını Netflix platformuna çeken dizinin tekrar gündeme gelmesi ile birlikte efsanenin hortlatılması gerektiği açıklandı. İzlenme rakam ve istatistiklerinden memnun olan Netflix ise diziye tam destek verdiğini söylüyor. Dizinin bitmiş olmasına rağmen büyük kitlelerce tekrar bu kadar ilgi görmesi ise yetkilileri şaşırtan bir durum.

Dizideki Harun karakterinin karısı rolünde oynayan Seda Bakan’ın da Netflix ile sözleşme imzaladığı biliniyor. Ancak şuanda hamile olduğu için muhtemelen dizide de bu şekilde devam edecek. 

Dizinin ana karakterini, yani Behzat Ç’yi oynayan usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu’nun ise hali hazırda Netflix ile görüşme halinde olduğu söyleniyor. Ancak imzaların atılıp atılmadığı hakkında net bir bilgi verilmedi.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu