Yaşam - insan

Bebek Ürünlerinin Farklı Kullanım Alanları

Bebek  bakım ürünlerini, çocuk sahibi olalım ya da olmayalım bir şekilde hayatımızın her alanında kullanıyoruz. Hem içeriklerinin daha hassas oluşu, hem de kokusu ve verdiği his, büyük küçük hepimizi bu ürünleri kullanmaya teşvik ediyor. İşte en sık ve farklı amaçlarla kullanılan o ürünler :)

Bebek Şampunı: Çocukluktan kullanmaya alışkın olduğumuz bebek şampunını günümüzde, duş jeli veya yüz temizleyicisi hatta makyaj çıkarıcısı olarak kullananların sayısı oldukça fazla.

Islak Mendil: Islak mendil kullanım alanı en yaygın olan ürünlerin başında geliyor. Bebeklerde alt veya el temizliği için kullanırken, anneler ya da genç kızlar; makyaj temizleme, dökülen bir şeyi silme, el temizliği, mutfak temizliği gibi alanlarda kullanabiliyorlar.

Bebek Yağı: Adı bebek yağı, kendi de her ne kadar bir bebek bakım ürünü olsa da, anneler ve genç kızlar bu ürünü duş sonrası vücut nemlendirmede veya masaj yaparken kullanabiliyor. Özellikle hamileliği sırasında vücudu nemli tutmak ve doğum öncesi çatlaklara engel olmak için kullanan annelerin de sayısı oldukça fazla. Dalin’nin Doğanın Üçlü Dokunuşu serisindeki bebek yağları da nemlendirme ve yumuşak bir cilt oluşturma konusunda oldukça iddialı ürünlerin başında geliyor.

Bebek Pudrası: Bebeklerde tahrişi engelleyici olarak kullanılan pudrayı, kadınlar ve genç kızlar ağda sonrası tahrişi önleme de,  yağlanan saçlarda, makyaj tekniklerinde ve daha pek çok farklı alanda kullanabiliyor.

Bebek Deterjanı: Hem içeriğinin normal deterjanlara göre daha temiz oluşu hem de hafif kokusu bu ürünlerin en çok tercih edilmesinin sebebi. Anneler, bebek deterjanını sadece çocukları için değil, zamanla kendi kıyafetleri için de kullandığını söylüyorlar.

 

İşte Dalin ürünlerini farklı alanlarda kullanan anneler :) Bebek Ürünlerinin Farklı Kullanım Alanları I Anneler Dalin’e Anlatıyor

 

 

 

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu