HaberlerListelerYaşamYaşam - insan

Bebek Monitörüne Yansıyan Korkutucu Bebek Görüntüleri

Anne ve babaların en çok işine yarayan eşyalardan birisi de hiç şüphesiz bebek monitörleri dir. Evde olmadıkları zamanlarda veya çocuk kendi odasında uyurken içeriden onu takip etmek için kullanılan bu alete yansıyan komik videoları ve görüntüleri daha önce televizyonlarda ve sosyal medyada bir çok kez görmüşüzdür.

Fakat bu sevimli yaramazlar bebek monitörlerinde her zaman böyle sevimli görünmüyorlar diyebiliriz. Bazende monitöre baktığınız simsiyah gözlerin kamerada göründüğü, hiç aklımıza gelmeyecek şekillerde durarak bebeklerin uyuduklarını, bazende kameraya kedi gözü gibi parlayan gözler yansımaktadır. Korku filmlerinde görmeye alışkın olduğumuz bu görüntülerden bazılarını sizler için aşağıda bir araya getirdik. Yalnız çocuklara göstermeyin ve aynı zaman korkmayın bunların hepsi sevimli mi sevimli bebekler.


pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu