Faydalı BilgilerListeler

“Bayramda Nereye Gitsek?” Diye Düşünenlere Öneriler

Nerede olmak istediğinize karar verebilmek için listeye bir göz atmanız yeterli.

Kurban bayramı yaklaşırken kimileri memlekete ailesinin yanına gidecek, kimileri bu uzun tatili değerlendirip gezip eğlenecek. Bayram yaklaşırken hala nereye gitseniz nerede tatil yapsanız karar veremeyenlerdenseniz eğer elinizi çabuk tutmanızda fayda var çünkü erken rezervasyonlar sayesinde oteller dolmak üzere. Nerede olmak istediğinize karar verebilmek için listeye bir göz atmanız yeterli.

İstanbul’dan Çok Fazla Uzaklaşmak İstemeyenler İçin: Marmara Adası

Gökçeada’dan sonra 2. en büyük ada olan Marmara Adası huzur uzaklarda aramayanlar için ilk tercihlerden olabilir. Ulaşımı merak edenler için Erdek, Silivri, Tekirdağ ve İstanbul’dan sürekli gemi kalkıyor. Ayrıca otel ve pansiyon olarak uygun konaklama imkanları da mevcut.

<

Özel Olsun İstiyorsanız: Kalem Adası

İzmir’in Dikili ilçesine bağlı bu adaya önceden rezervasyon yaptırmanız şart. Çünkü adada sadece 1 tane konaklama tesisi var. Tarihi dokusu ve masmavi deniziyle adaya aşık olmamanız mümkün değil.

Doğayla İç İçe Olmak İstiyorsanız: Çıralı-Olimpos-Adrasan

Antalya’nın ayrılmaz bir bütünü olan bu üçlü bir çok tatil şehrine göre son derece bakirdir. Herhangi bir otel yapımının yasak olduğu bu bölgede daha çok kamp alanları mevcut. Çadır ya da bungalov evlerde kalmak “evet tam benlik” diyorsanız kesinlikle gidebileceğiniz en bölgelerden biri.

Farklı Deneyimler İçin: Fethiye

Yamaç paraşütü yapabileceğiniz en iyi yer tabi ki de. Havada süzülürken göreceğiniz manzara mükemmel. Yeşile ve maviye doymak isteyenler için birebir ve sakin bir yer.

Klasiklerden Vazgeçemiyorsanız: Bodrum

Bodrum tatillerin vazgeçilmez adresi. Yaz sezonu denildiği zaman dolup taşan bodrum bayram da yine oldukça kalabalıklaşabilir. Kalabalıktan rahatsız olmuyorsanız Bodrum’un doğal güzelliklerinden de vazgeçemiyorsanız bayram için yine güzel bir alternatif olabilir.

Eğer fırsatları ve erken rezervasyonu olan yerleri kaçırdıysanız ve daha fazla alternatifiniz olsun istiyorsanız https://www.fulltrip.com/ sitesini ziyaret edebilir hala devam eden bir çok kampanyadan yararlanabilirsiniz.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu