Faydalı BilgilerListeler

Bayramda Gezilebilecek Yerler

1. Kısa Tatil Yöreleri Tercih Edilebilir

Kısa Tatil Yöreleri Tercih Edilebilir

Bunların içerisinde ilk başta elbette genelde insanlar kendi köylerini tercih etmektedir. Ancak, sizlere sunabileceğimiz farklı tatil yerlerinin başında özellikle Marmara bölgesinde yaşayıp, çok kısa süreli güzel bir tatil mekanı arayanlar için Erdek ilk tercih olabilmektedir. Ancak, biraz daha uzaklaşmak hem de sakin sessiz bir yerde tatil yapmak isteyenler için Ayvalık adalarından olan Cunda Adası‘nı sizlere önerebiliriz. Özellikle yeşilliğinin yanı sıra, çok daha sessiz mekanlarıyla dikkat çekmektedir. Elbette Marmara için çok güzel yerlerden biri de Marmara adası olarak bilinmektedir. Çok uzağa gitmeden harika bir adada bir kaç gün geçirebilirsiniz. 

2. Farklı Tatil Fikirleri

Yurtdışına gitmeseniz de, yurt dışı tarzı bir tat almak için sizler de Kıbrıs’ı tercih edebilirsiniz. Farklı kültürler ve farklı yerler adına sizlere hoş zamanlar geçirtebilir. Bunun yanı sıra, Yunan adalarına yakınlığı ile bilinen Gökçeada’da da çok keyifli zaman geçirebilirsiniz. Her türlü doğa sporu ve paraşüt yapmak için sizler de farklı bir tercih olarak Fethiye’yi tercihe debilirsiniz. Çok güzel bir rüzgar sörfü yapmaya karar verdiyseniz sizlere söyleyeceğimiz en farklı ve güzel yer olarak, sizlere Alaçatı önerisinde bulunabiliriz. 

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu