EDİTÖR BAŞVURU
ListelerOyun Dünyası

Battlefield 2042 Oyuncuları İsyanda

Battlefield 2042 Oyuncuları para iadesi istiyor

Oyuncular büyük merak ile Battlefield 2042 oyunu bekliyorlardı firma onlara gösterdiğini oyundan çok farklı bir oyun sunduğu için oyunun hayranları ayaklandı ve isyana başladı hayranlar Change.org üzerinden başlattıkları imza kampanyası ile şuanda ciddi rakamlara ulaşmış durumdalar. Battlefield 2042 için başlatılan bu imza kampanyası ile oyuncular seslerini daha fazla duyurabilecek ve para iadesi alabilecekler.

Battlefield 2042 Oyuncuları para iadesi istiyor
EA firması oyunun geliştirme aşamasında olduğu sürede mükemmel bir şekilde reklamını yaptı alanlar bu reklamlara kanarak aldıklarını söylemekteler 70 dolara satın aldıkları Battlefield 2042 için beklentileri karşılamadığını ve yapımcı firmanın derhal para iadesi yapması gerektiğini söylüyorlar. Başlatılan imza kampanyası kısa sürede yüzbinlere ulaştı ve hala artmaya devam ediyor!

Electronic Arts, ciddi derecede düşüşe geçmiş durumda çünkü böyle bir oyun yapmaları alay konusu olacak şekilde, oyun çıkmadan çok farklı tanıttıklarının kendileri de farkında ve durumu düzenlemek için ellerinden geleni yaptıklarını söylüyorlar firmanın yapmış olduğu açıklamaları resmi twitter hesabından bulabilirsiniz.

İlginiz Çekebilir

009combatant

Kendi içlerinde hiç düşünmediler mi ki, Allah göklerde, yerde ve bu ikisi arasında bulunan her şeyi ancak hak ile ve belirlenmiş bir süre için yaratmıştır? Doğrusu insanların çoğu, Rablerine kavuşmayı inkâr etmektedirler. 30/8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu