HaberlerListeler

Battı Denilen Firmanın Essential Phone 2’nin Tasarım Patentini Aldığı Ortaya Çıktı

Android’in babası olarak bilinen Andy Rubin tarafından kurulan Essential Phone, 2017 yılında piyasaya sürdüğü köşeden köşeye ekranı ve su damlası çentiği ile adından söz ettirmeyi başarmıştı. Hatta su damlası kamera konsepti akıllı telefon piyasasında yeni bir akım başlatmıştı. Fakat bütün bunlara rağmen Snapdragon 835 yonga setiyle o zaman rakipleri gibi tepe model olarak piyasaya çıkan telefon bir türlü istenilen satış rakamlarını yakalayamamış ve geçtiğimiz günlerde satışların kapatıldığı söylenmişti. 

Slash Gear adındaki bir internet sitesinde ortaya çıkan haberde ise Essential Phone 2 modeline ait olduğu iddia edilen taslak çizimlerine yer verildi. Yeni modelin patent başvuru belgelerinden alındığı öne sürülen çizimlerde yine önceki modelde olduğu gibi tam ekran kullanılıyor ve ön kamera bu sefer ekranda yer alan küçük bir delikte yer alıyor. Ayrıca parmak izi okuyucunun da ekrana gömülü olarak geleceğini söyleyebiliriz.

Essential Phone 2 Teknik özellikleri henüz bilinmiyor

Essential Phone 2 Teknik özellikleri henüz bilinmiyor

Essential Phone 2 modelinin teknik özellikleriyle ilgili bir bilgi yer almıyor fakat tepe model olacağını düşündüğümüzde Snapdragon 855 yonga seti ile geleceğini ve en az 6 GB RAM yer alacağını söylemekte bir yanlış olmaz.  Ekranında büyük ihtimal AMOLED olacağını tahmin edebiliriz. 

Önceki modeldeki gibi yanlış fiyat politikası izlemezlerse iyi bir telefonun daha piyasaya katılacağını belirtmek isterim.

İlginiz Çekebilir
pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu