ListelerTasarımlar ve Sanat

Basit Kağıt Sayfalarının Geometrik Sanata Dönüştüğü Harika Dekorasyon Ürünleri

İlk önce çalışmalarına seramik tasarlayarak başladıktan sonra Shlian kısa sürede farkedeceğiniz sanatsal menüde çok daha fazlası olduğunu fark etti. “Okudum, cam, resim, performans, ses ve sonunda seramik ve basılı medya dalında iki ana dalım vardı” diye yazıyor. “Kağıdın dolaysızlığını bir ortam olarak sevdim. Ayrıca geometriyi de çok sevdim. Parçaları bulmak bir bilmeceyi çözmek gibiydi. Her şeyi mekansal olarak anlıyorum; Anlamak için bir şeyler görmem gerekiyor. Fakülte danışmanlarımdan biri bana pop-up kitaplar almaya başladı, ben de onları parçalara ayırmaya ve nasıl çalıştıklarını bulmaya başladım. Oradan ayrıldı. ”

“Heykellerimi genel anlamda nasıl yaptığımı açıklayamam – her biri farklı. Diyagramlarımı paylaşmam veya kalıpları kesmem. Her şeyi parçalara ayırarak, “yanlış yoldan” yaparak ve merak ederek öğrendim. Bir şeyi yanlış yapmak, bir şeyi mükemmel şekilde kopyalamaktan çok öğrenmek için çok önemlidir. ”

İlgili Makaleler

Artık uluslararası kabul görmüş, bu sanatı yurtiçi ve yurtdışındaki çeşitli galerilerde sergilendi. Shlian, vaktini çalışmalarına adamasını sağlayan finansal desteği takdir ediyor. 15 yıl boyunca hiç ücret ödemeden ya da tanınmadan yorulmadan çalıştıktan sonra, sıkı çalışmasının ona getirdiği başarıyı vurgulamanın zamanı geleceğini düşünürdünüz. Ancak, bu sanatçı sadece yeteneklerini yaratmak, öğrenmek ve sürekli olarak geliştirmekle ilgileniyor. “Süreci sevmek zorundasın, gösteriler güzel ama sanat dünyasını gerçekten seviyorum. Zamanın% 99’unda stüdyoda olmayı tercih ederim. Kendin için deli gibi çalışmaya istekliysen ve başka hiç kimse, o zaman bunu sanatta yapmaz. ”
pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu