HaberlerListelerSpor

Barcelona’lı Futbolcuların Ağızları Açık Bıraktıran Serbest Kalma Bedelleri

Arda TURAN’ın serbest kalma bedeli belli oldu.

Arda TURAN'ın serbest kalma bedeli belli oldu.

Geçtiğimiz aylarda Neymar’ı serbest kalma bedeli olan 222 milyon euro’yu ödeyen PSG’ye kaptıran Barcelona  yine aynı duruma düşmemek ve elindeki değer verdiği futbolcuları kaybetmemek için bazı futbolcuların serbest kalma bedellerini güncelledi ve ortaya çok ilginç rakamlar çıktı. 

Her hangi bir kulüp bu paraları tekrardan verir mi bilmiyorum ama adamlarda kendini koruma altına alıyor demek istiyorum. Ülkemizi Barcelona’da temsil eden ve bir süredir satılıp satılmayacağı tartışılan Arda Turan’ın serbest kalma bedeli olarak  125 m € belirlendi. 

Transferin son günlerinde Galatasaray’ın Arda’yı geri alabileceği söylentileri çıkmıştı ama bu transferin ne kadar imkansız olduğunu bir kez daha görüyoruz.

Nelson Samedo: 100 m €.

Andres Inıesta: 200 m €.

Sergı Roberto: 40 m €.

Ousmane Dembele: 400 m €.

Gerrard Pique: 200 m €.

Lionel Messi: 250 milyon iken yeni sözleşmeyle 400 milyon euro olarak belirlendi.

Paco Alcacer: 100 m€.

Ter Stegen: 180 m €.

Mascherano: 100 m €.

Jasper Cillasen: 60 m €.

Jordi Alba: 150 m €.

Lucas Digne: 60 m €.

Andre Gomes: 100 m €.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu