Tasarımlar ve Sanat

Bakması bile sizi rahatlatacak Instagram paylaşımları

Özellikle sosyal medyada son zamanlarda baktıkça insanları rahatlatan fotoğraflar moda haline geldi, Adam Hillman isimli sanatçı ise bunu sanat haline dönüştürdü. Adam, geleneksel kullanımlarını altüst etmek ve sanatsal inovasyon için bir araç olarak yeniden tanımlamak için günlük nesneleri dinamik kalıplar halinde düzenler. Bir açıklamasında “Sanat tarihi ile büyüdüm, bu yüzden kendi sanatımı yaratmak istemek doğal görünüyordu” ve “Geleneksel resim ve heykel yerine, yaşadığım zamanı yansıtan malzemeler kullanmak istedim, bu yüzden günlük nesneleri kullanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Yaptığı paylaşımlarda özellikle renklerin geçişini harika bir şekilde kullanıyor, yiyecekler kullanılarak hazırlanmış bu sanat eserlerini yemek istermiyiz bilmiyorum fakat aşağıdaki fotoğraf galerisinin gezinirken bir nebze olsun içinizin rahatlayacağını, aklınızın boşalacağını söyleyebilirim. İşte Adam Hillman’ın paylaşımlarından bazıları;

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu