EDİTÖR BAŞVURU
Haberler

Bakan Bekir Pakdemirli yangınlardaki son durumu paylaştı!

Bakan Pakdemirli; Ülkemizin çeşitli yerlerinde peş peşe çıkan yangınlardan 91 tanesi kontrol altına alınırken, 4 ilde yangınlar söndürülmeye çalışılıyor dedi.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, ülke genelinde devam eden ve kontrol altına alınan yangınlarla ilgili son durumu sosyal medya paylaştı. 91 yerdeki yangın kontrol altına alınırken, Mersin, Muğlak, Antalya ve Uşak’da yangınların devam ettiğini belirtti.

Henüz sebebi bilinmeyen yangınlardan Antalya’da Akseki, Gazipaşa ve Mavangat ilçelerindeki 12 yangın kontrol altına alındı, bu bölgelerde 3 yangın ise devam ediyor ve söndürülmeye çalışılıyor.

TOPLAM 91 YANGIN KONTROL ALTINDA

Adana, Aydın, Balıkesir, Bilecek, Bingöl, Bitlis, Bursa, Çanakkale, Çorum, Diyarbakır, Edirne, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir Kahramanmaraş, Karaman, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kilis, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Osmaniye, Sakarya ve Şanlıurfa’da toplam 91 yangın kontrol altına alındı.

Türkiye yangın sayısı

İlginiz Çekebilir

Serap Yılmaz

Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları okuyuculara aktarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu