HaberlerListelerYaşamYaşam - insan

Az Makyajla Doğal Bir Görünüme Kavuşmanın İpuçları

Az makyajla doğal görünümün sırrı

Az makyajla doğal görünümün sırrı

Az makyajla doğal görünümün sırrı kendiniz olmaktan geçiyor. Bu konuda birçok uzman açıklamalarında dikkatli ve bilinçli bir şekilde makyaj yapan bayanların hayatlarına daha rahat devam ettikleri vurgusunu yapıyor.

Doğal bir şekilde yapılan makyaj,kadını daha güzel göstermesinin yanı sıra ona öz güven aşılaması açısından da önemlidir. Diğer bir deyişle, makyajı fazla yapmamak daha rahat ve öz güvenli davranış şekli olarak size geri dönecektir. Makyajı kötü bir olgu olarak görmemeniz gerekiyor. Onunla yaşaya bildiğiniz gibi onsuz da yaşaya bileceğinizi bilmeniz size artı puan olarak kazandıracaktır. Doğru makyaj yapan kadınların insanlarla iletişim kurarken daha rahat oldukları ortaya gözlemlenmiştir.

Başkasına Benzemekten Uzak Durulmalı

Başkasına Benzemekten Uzak Durulmalı

Birçok haberde mutlaka duymuşsunuzdur,başkasına benzemek için yapmadığı şey kalmayan çok sayıda insan var. Bu her konuda olduğu gibi makyajda da yanlış bir uygulamadır. Kadınlar makyaj yaparken başka kadınları taklit etmek isterler ancak bu yanlıştır. Yapacağınız makyajın en önemli özelliği, size bakanların makyajınızı değil sizi görmesidir. Günümüzde kadınlar iş hayatı içinde çok yer aldıkları için kendilerine daha fazla dikkat etmektedir.

Doğal Makyaj Yapmanın Sırları

Doğal Makyaj Yapmanın Sırları

Doğal makyaj yapmanın size sağlayacağı olumlu yönleri anlatmaya çalıştık. Peki doğal makyaj yapmanın sırrı nedir? Makyaj yapmadan önce ilk işiniz yüzünüze uygun makyaj malzemeleri bulmaktır. Gelişi güzel tercih yapmanız zararlı etkiler oluşturabilir. Doğal bir makyaj yapmanın bir başka sırrı da, temiz bir cilde sahip olmaktır. Bunun için temizleme jellerin den kullanabilirsiniz. Temizledikten sonra cildinizin hava alması için nemlendirici kullanmayı unutmamalısınız. Fondöten’in ağırlığından kurtulmak için BB krem kullanabilirsiniz. Göz kalemi kullanmaktan kaçınmalı, onun yerine rimel kullanarak daha doğal bir görünüm elde etmelisiniz. Gece olduğunda ise mutlaka makyajımızı temizlemelisiniz. Makyajı temizlemeden uyumanın cilde zararları olduğunu unutmamalısınız.

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu