EDİTÖR BAŞVURU
Doğa - Çevre

Dünyanın Çeşitli Yerlerinde Çekilmiş Ay’ın Bütün Güzelliğini Yansıtan Fotoğraflar

Dünyanın bir çok farklı yerinde çekilmiş ve içerisinde Ay'ın bütün güzelliğini barındıran harika Ay fotoğrafların bir araya getirdik.

Ay’ın en güzel görüntüsüdür aslında dolunay. Bazı fotoğrafçılar doğru zamanda, doğru yerde olunca sanat eseri gibi ay fotoğrafları geçmeyi başarmışlardır. Aslında fotoğrafların çoğu yurt dışından olsa da Türkiye bu fotoğrafları çekmek için bir cennet çünkü bir çok yerinde ay adeta poz verircesine çok güzel görüntüler sergilemektedir.

Bazen gördüğümüz manzaralarda ay dünyaya olduğundan çok daha yakın gözükmektedir. Bunu fırsat bilen bir kaç fotoğrafçının çektiği ve gerçekten bakınca keşke o manzarada bende olsaydım diyebileceğiniz bir kaç fotoğrafı sizler için bir araya getirdik.

ay

İlgili Makaleler

ay

ay

ay

ay

ay

ay

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu