HaberlerTürkiye

Atatürk’e Benzeyen Göksel Kaya’ya Sosyal Medyada Tepki Yağdı

Mustafa Kemal Atatürk’e olan benzerliğiyle üne kavuşan Göksel Kaya, son olarak askeri üniforma ile sokaklarda dolaşınca tepkilerin odağı oldu.

Ülkemizin kurucusu olan Mustafa Kemal Atatürk’e benzerliği sayesinde bir süredir gündemde olan ve Atatürk ile alakalı her özel günde ortaya çıkan Göksel Kaya, son günlerde yaptıklarıyla sosyal medyada tepki çekmeye devam ediyor. En yaptıkları ise pes dedirtti, sokaklarda askeri üniforma giyerek gezince sosyal medyanın en çok konuşulan konularından birisi haline geldi.

GÖKSEL KAYA, ATATÜRK’E OLAN BENZERLİĞİNİ KULLANIYOR MU?

Mustafa Kemal Atatürk gibi saçını tarayan, ona benzer giyinen ve bundan başka bir özelliği olmayan Göksel KAYA, ilk zamanlarında vatandaşlara çok sempatik geliyordu fakat son dönemlerde ise bu konuda çok eleştiri almaya başladı. Sosyal medyada son paylaşılan fotoğraflar ise bardağı taşıran damla oldu ve Göksel KAYA’nın bu olayı farklı bir boyuta taşıdığının kanıtı oldu.
Göksel KAYA’nın Atatürk üniforması giyerek sokaklarda dolaşmasına sosyal medyadan gelen bazı tepkiler;

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Bir Yorum

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu