HaberlerListelerTV Yayınları

Arka Sokaklar Dizisi Oyuncularının 13 Yıldaki Değişimi

1. YÜSRA GEYİK

YÜSRA GEYİK

Dizinin başından beri dizide yer alan ve Hüsnü Çoban’ın kızı Zeliş karakterini oynayan Yüsra Geyik, küçük bir kıs çocuğu olarak başladığı dizide artık bir genç kız olarak kariyerine devam ediyor.

2. NAZLI TOSUNOĞLU / NAZİKE

NAZLI TOSUNOĞLU / NAZİKE

Diziye 4. sezonunda dahil olan eğlenceli karakteriyle izleyicilere bazen eğlenceli dakikalar yaşatırken, bazende izleyiciyi hüzünlendirebiliyor.

3. ÖZLEM ÇINAR / AYLİN

ÖZLEM ÇINAR / AYLİN

Arka sokaklar dizisindeki polislerin yıllardır adeta navigasyonu gibi çalışan Özlem Çınar, kariyerinde ilerledi ama dizi genelinde bir türlü aradığı aşkı bulamadı. 13 yıl oldu inşallah 20. yıla özel bir aşkı olur diyelim.

4. KERİMHAN DUMAN / TUNÇ

KERİMHAN DUMAN / TUNÇ

Piskolat komserimiz Mesut’un namı değer Tokmak Kafa oğlu Tunç. 13 sezonun tamamenında yer aldı. Dizide en çok çile çeken karakterlerin başında geliyor diyebiliriz. Yeri geldi kötü adamlar tarafından saldırıya uğradı, yeri geldi kanser oldu ama her zaman karşımızda onu gördük. Kendini oyunculuk konusunda geliştiren Kerimhan, 13 yıllık süre içerisinde  Kerimhan Duman; Sümer Onat Film ve Tiyatro Merkezi Oyunculuk  bölümünden mezun oldu.

5. İPEK YAYLACIOĞLU / PINAR

İPEK YAYLACIOĞLU / PINAR

Sevilen dizinin 4. sezonunda kadroya giren İpek Yaylacıoğlu, dizide Rıza baba ile birlikte artık hepimizin evladı sayılan Pınar karakterini canlandırıyor. O da az çekmedi dizide. :)

6. GARİP

GARİP

Komser Mesut’un süper köpeği Garip dizinin 1. bölümünden beri dizide yer alıyor. Bir köpek için uzun sayılabilecek yaşa gelmesine rağmen maşallahı var diyebiliriz. Başlıkta belirttiğimiz görüntüsü hiç değişmeyen karakterimizde tam olarak GARİP oluyor.

7. FURKAN GÖKSEL / METİN

FURKAN GÖKSEL / METİN

Diziye başladığında küçük ve yaramaz bir çocuk olan Furkan Gösel (Metin), artık 24 yaşında civan delikanlı oldu. Can çıkar huy çıkmaz lafını doğrularcasına hala kardeşiyle birlikte ortalığı karıştırmaya devam ediyor.

8. ALP KORKMAZ / ALİ

ALP KORKMAZ / ALİ

Arka sokaklar ekibinin “Lale” si olarak bilinen Ali karakteriyle yıllardır her türlü zorluğa karşı durmayı başardı. Tabi Rıza baba’nın damadı olmakta o kadar kolay değil.

9. ONUR BAY / TEKİN

ONUR BAY / TEKİN

22 yaşındaki genç oyuncu Onur Bay, diziye başladığında daha 9 yaşındaydı. Hüsnü Çoban’ın yaramaz oğullarından birisi hatta en yaramazı diyebileceğimiz Tekin’i izleyiciler yolda görse tanımazlar.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu