EDİTÖR BAŞVURU
ListelerOyun Dünyası

Apex Legends Nasıl İndirilir?


Apex Legends, EA tarafından yayınlanan ve bilinen Battle Royale oyunları arasında en son çıkan, en çok oyuncuya sahip olan oyun olma özelliğini taşımaktadır. Çıktığı günden bu yana en büyük yayıncılarla anlaşması ve yayınladığı reklamlar sayesinde çok kısa sürede Fortnite ve Pubg gibi rakiplerini geride bırakan Apex, ücretsiz olarak Origin üzerinden indirilebilmektedir. Apex Legends`i indirmek için ilgili sayfaya giderek seçenekler arasından size uygun olan butondan hemen yüklemeye başlayabilirsiniz.
Apex Legends sürekli gelen yeniliklerle hem oyuncuların ilgisini daha canlı tutuyor hem de merak uyandırıcı içerikler yayınlıyor. Oyun forumlarında en çok paylaşılan ve tartışılan konuların başında Apex Legends en iyi loot yerleri ve haritası konuları gelmektedir.

EA tarafından yakın zamanda yayıncılara yaptırılan etkinliklere ek, bölge bölge turnuvalarda başladığında oyunu oynayan oyuncu sayısının şu an ki sayıyı katlayacağını düşünmek yanlış olmaz. Apex tarafından kısa süre içerisinde , Fortnite ve League of Legends`ın yaptığı gibi milyon dolarlık turnuvaların düzenlenmesi bekleniyor. E-Spor kısmında önemli bir oyun haline kısa süre içerisinde gelecektir.

Şu an PC, Xbox, Playstation versiyonları bulunan oyunun bu yıl içerisinde Mobil sürümü de yayınlanacak. Apex Mobil sürümü de en az PC sürümü kadar çok oyuncuya ulaşacaktır. Bunu Fortnite ve Pubg`nin mobil sürümlerinin ulaştığı oyuncu sayısına bakarak tahmin edebiliriz. Battle Royal oyunlarına olan ilginin üst düzeyde olduğu şu dönemde ve önümüzdeki bir kaç yılda aynı tarz çok fazla oyunda yayınlanacak. Büyük oyun şirketlerinin çoğu oyuncuların çok beğendiği bu tarz oyunlar için yeni oyunlar geliştiriyor veya oyun stüdyolarıyla anlaşıyorlar.

İlginiz Çekebilir

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu