HaberlerTeknoloji

AnTuTu testine göre en iyi akıllı telefon Vivo iQOO 3 5G

Vivo tepe modeli Vivo iQOO 3 5G modeli AnTuTu testinin rekorunu ele geçirdi. AnTuTu’da test edilen akıllı telefonlar arasında en yüksek puanı alan telefon olmayı başardı. Hali hazırda piyasada en iyi donanıma sahip telefon modeli de yine Vivo iQOO 3 5G modeli oldu.

Akıllı telefon pazarında performans otoritesi testlerinden birisi AnTuTu testlerinde bu hafta şimdiye kadar üretilen en yüksek performanslı telefon puanı alındı. Tanıtılmasına kısa bir süre kalan Vivo iQOO 3 5G modeli aldığı puanla rekorları alt üst etmeyi başardı.

Şimdiye kadar çıkan söylentilerde de kullanılan donanımların en üst seviyede olduğunu düşündüğümüz yeni telefon aldığı puanla kullanılan donanımın hakkını verdiğini gösterdi.

AnTuTu testi sonucunda 597583 puan alarak rekor kıran Vivo iQOO 3 5G modeline en yakın puan alan akıllı telefon iPhone 11 Pro Max modeli 548239 puan almıştı.

vivo iQOO 3 5G teknik özellikleri

Ortaya çıkan test sonucunda telefona ait bazı özellikleri de öğrenmiş olduk. Ortaya çıkan özellikler arasında 2400x1080p çözünürlüğe sahip erkan kullanıldığı ve gücünü Snapdragon 865 işlemciden aldığını görüyoruz. 256 GB depolama alanı bulunan telefonda 12 GB RAM kullanılıyor. Göze çarpan diğer özellikleri ise;

  • UFS 3.1 standartına sahip depolama birimi
  • LPDDR5 RAM standartı
  • Wi-Fi 6
  • 48 MP çözünürlüklü ana kameraya sahip dörtlü kamera kurulumu
  • 4440 mAh batarya
  • 55W Flash SuperCharge (15 dakikada %0’dan %50’ye şarj imkanı)

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu