HaberlerListelerSağlık

Anne Sütünün Önemi / Kullanılacak En Taze Devam Sütü

Anne sütünün bebeğimiz için en önemlisi olduğunu ve ne olursa olsun ilk 6 ay anne sütüyle beslememiz gerektiğini tüm anneler biliyor. Sütü gelmeyen anneler çok üzülüyor, bebeğimi nasıl besleyeceğim, aç mı kalıyor, neden kilo almıyor gibi bir sürü soru yer ediniyor akıllarda. Maalesef böyle durumlarda bebeklerimiz için takviye almamız gerekiyor, bebek sütleri gibi. Ben bu konuda en çok Humana markasına güveniyorum , şükür ki çok kullanmadım sütüm gelmeye başladıktan sonra.

Zaten az gelen sütüm 6. aydan sonra iyice kesildi ve devam sütü kullanmak durumunda kaldım. 1.sini kullandığım ve memnun kaldığım için ayrıca tazeliğine ve kalitesine güvendiğim için Humana 2 ile devam ettik. Humana, kendi sağdıkları sütleri hiç bekletmeden 48 saat içinde mamaya dönüştürüyorlar ve bu nedenle aslında en taze oldukları biliniyor. 

Anne sütünün kazandırdığı bağışıklığı, anne sütünün bebeğe uygunluğunu, bebeğin gelişimine sağladığı katkıyı hiçbir ürün maalesef veremez. Anne sütü ile beslemek bu nedenle çok önemlidir. Ne olursa olsun öncelikle sütünüzü arttırmayı deneyin.

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

3 Yorum

  1. normalde bildigim kadariyla sutler baska ulkelerden fabrikalara gidiyor ve bu asamada gecen vakit sutlerin bakteri olusturulmasina sebep oluyor.humana nin sutleri bekletmemesi ve 48 saatte mamaya donusturmesi coook guzel bir olay! bence bunu herkesin bilmesi lazim.

  2. Bende humana sütü içiriyorum bebeğime. Hatta humana sosyal medya hesaplarında nasıl beslemeniz gerektiği, saatleri vs. paylaşılıyor. Çok güzel bilgiler veriliyor💞

  3. 48 saatmi gerçekten çok iyimiş.Benim bir tanıdığım çok bilglildir bu konuda ona danıştım humana yı önerdi bu yazıylada cuk oturdu kafamda

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu