Faydalı BilgilerListeler

Anlaşamayan Burçlar Hangileri?


Koç Burcu

Koç burcu inatçı ve sabırsızdır. Hemen herşey hemencicik oluversin isterler. Ancak asıl bombası tam bir duygusuzdur. Mekaniklik deseniz onda duygusuzluk deseniz onda :) Bu nedenle Koç burcu kesinlikle duygusallığı ile bilinen “Balık”’tan uzak durmalı. Koçlar maalesef Balığın her şeyde kahrolmasına, en ufak olaylara bile gözyaşı dökmesine tahammül edemez. Bu nedenle Koç burcu, Balık burcu insanını ya gırtlaklar yada ondan uzak durur :) 

Boğa Burcu

İlgili Makaleler

Boğa burçları genelde fevri ve planlıdır. Saman alevi gibi parlayıp sönerler ancak sabit fikirli oldukları da fazlasıyla gerçek. Planlıdırlar ve planlarına uymayı severler. Boğalar, size uyarımızdır, eğer mutlu olmak istiyorsanız ve işlerinizin planladığınız gibi gitmesini istiyorsanız İkizler burcundan uzak durun. İkizler burcunun spontanlığı, kararsızlığında inatçı olması ve dengesiz yapısı sizi çıldırtır. İkizler burcu insanını elinizde kürekle kovalamak istemiyorsanız uzak durun :) 

İkizler Burcu

Zodyak kuşağının en kararsız burcunun uzak durması gereken burç tabi ki en planlı ve düzenli olan aynı zamanda tahmin edilebilir olanıdır, yani başak. Başak burcunun planını ve rutinini bozduğunuzda çıldırır. Hareketli ve hayatı akışında yaşayıp özgür takılan İkizler insanının kafasına göre takılmayla işi olmayan Başak burcundan uzak durması tavsiyemizdir :) 

 Yengeç Burcu

Yengeç burcunun özellikle ailesine olan bağlılığı ve duygusallığı yadsınamaz. Bu bağlılığı karşısından da bekleyen Yengeçlerin yakınından bile geçmemesi gereken burç ise oğlak. Oğlaklar kolay kolay bağlanmazlar bu sizi çileden çıkarabilir. Ayrıca oğlakların mantık aradıkları konular için Yengeçlere bu durum ağır gelebilir. Dikkat diyoruz :)

 Aslan Burcu

Kendinden emin, zorlukları birbir aşan ve istediği net olan Aslanlar, mecbur olmadıkça Teraziler ile birlikte olmamalıdır. Aslanların kendinden emin ve hat hut duruşu ince düşünceli terazileri kırabilir. Terazilerin hatırına onlardan uzak durun :)


Başak Burcu

Baskın karakterlidir başaklar, kendi ayakları üstünde durur ve kimseye minnet etmez. Bu durum için hayatları boyunca çabalar ve mücadele verirler. Macera aramaz çünkü gerek yoktur halinden memnundur. Yani yayların tam tersi. Gezsin, tozsun bağlı kalmasın kafasına göre takılsın… Sevgili başak, haydi bekleme şimdi o oku yavaşça yere bırak.

Terazi Burcu 

Her zaman kontrollü, ve dozundadır Terazi, ne eksik ne fazladır kefesindekiler eşittir. Teraziler için yengeç burçları dehşet düzeyde aşırıdır. Yengeç guygusal da olsa, söz konusu adrenalinse durdurulamaz. Bu nedenle Teraziler için Yengeç burcu her zaman dengesiz ve aşırıdır. bu durum terazilerin ruh sağlığına iyi gelmez, teraziler uyarıyoruz :)

 Akrep Burcu

Aynı kutuplar birbirini iterleri duymuştunuz değil mi. Aynı şey bu iki burç için geçerli, buna bir ipte iki cambaz oynamaz da desek yeridir. Bu kadar özgüven patlaması iki burçtada olunca sonuçta birbirlerine patlarlar. İkili ilişkide çıkılmayacak döngüye girerler. Ey Akrepler uzak durun Aslanlardan :)

Yay Burcu

Sevgili yay, seninle bir boğa bile başa çıkamaz otur azıcık oturduğun yerde diyoruz. Senin bu gezgin ruh halin Boğayı çıldırtır, çünkü boğada sever gezmeyi ama dozunda, azıcık yerleş bi kök sal Yay burcu :) Boğanın gazabından uzak durman için önce boğadan uzak dur :)

 Oğlak Burcu

Duyguları körelmiş tek burç siz değilsiniz :) Rakibiniz var ve aynı ipte iki cambaz oynamıyor. Bu konuda en büyük rakibiniz Koç burcu. Koç ile beraberken gereksiz duygularından kim daha çok arınmış yarışına girersiniz. Hiç gerek yok bu yarışa bizde Koçlardan uzak durun.  

Kova Burcu

Akrep burçları kırılgan ve alından burçlardır. Kovalar ise fazla açık sözlü yapısı ile akrep burcunu kırabilir. Eğer söylediğiniz bir söz nedeniyle zehirlenmek istemiyorsanız, akrepten uzak durmanızda fayda var.

Balık Burcu

Sürekli duygusal olmak sizi yormuyor mu Balık burcu :) sizin gibi duygusal olan kovalarla bir araya geldiğinizi düşünün kim daha duygusal yarışından melankoli olarak çıkarsınız. İkinizin duygusallığını bu ilişki kaldıramaz. Hayatınızı gözyaşlarından seller alır götürür, aman dikkat.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu