HaberlerTürkiye

Ankara Çubuk’ta Korkutan Deprem

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’nın yaptığı açıklamada dün gece saat 23:39’da merkez üssünün Ankara’nın Çubuk ilçesi olduğu tespit edilen ve yerin yaklaşık 7 km atında, 3.5 şiddetinde deprem olduğu bildirildi.

DEPREMİN ARDINDAN BÖLGE HALKI TEDİRGİN OLDU

Çubuk ilçesinde meydana gelen depremin ardından bölgede yaşayan halkın kısa süreli korku yaşadığı ve evlerinden dışarı çıktıkları görüldü.  Çubuk’ta yaşayan ve depremi hisseden bir vatandaş habercilere yaptığı açıklamada “Biz ailecek evde oturuyorduk. Ben bilgisayarda oyun oynuyordum. Birden başım dönmeye başladı, çok korktum. Deprem olduğunu anladım. Sonra pencereden dışarı bakınca bizim bölgemizde oturanların da depremi hissettiğini gördüm. Deprem 10 saniye falan sürdü ama çok korkutucuydu. Allah’tan görünürde depremden hasar gören ev ya da yapı yok.” ifadelerini kullandı.

Kısa süreli sokakta bekleyen bazı vatandaşlar bir süre sonra evlerine geri girdiler.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu