HaberlerListelerTV Yayınları

Anime izlemeyi sevenlerin tutkusu One Piece:

Anime izlemek, Türkanime ve anime izlemeyi sevenler için vazgeçemeyecekleri bir tutkudur ve bu animelerin içinde en tutkulu sevdikleri animelerden bir tanesi de, serisi yıllarca devam eden ve unutulmayan anime, One Piece’dir. One piece izlediğiniz zaman sizin de göreceğiniz gibi bu film, muhteşem bir hikayeye sahip, öyle olduğu için de seri yıllarca devam edebildi. Konusu bu kadar sürükleyici olmasaydı, One piece izleyicileri sıkılır, yapımcılarda filmin devamını talep olmadığı için yapamazlardı. 

Türkanime ve anime izlemeyi sevenler için, filmin konusundan kısaca bahsetmek istiyorum. Gold D. Roger, Grand Line’a yelken açan en güçlü ve en alçak Korsan Kralı olarak biliniyordu. Roger’in Dünya Hükümeti tarafından yakalanması ve ölümü tüm dünyada bir değişiklik getirdi. Ölümünden önceki son sözleri, dünyadaki en büyük hazine olan One Piece’nin yerini ortaya çıkardı. Sınırsız miktarda zenginlik ve şöhret vaat eden One Piece’i bulma hayali taşıyan erkeklerin, Büyük Korsanlar Çağı’nı ve onu bulan kişi için, en çok rağbet gören ünvanların içinde Korsan Kralı olma umudunu taşıyordu. 

One piece izlediğiniz zaman tanışacağınız filmin ana karakteri Monkey D. Luffy, 17 yaşında bir çocuk olmasına rağmen, standart korsan tanımına meydan okuyan bir çocuk. Luffy’nin korsan olmak istemesinin sebebi, saf meraktan. Heyecan verici bir macera, yeni, ilgi çekici insanlarla tanışmak ve One Piece’i bulmak onun korsan olma nedenleri arasında. Çocukluk kahramanı olan korsan Shanks, Luffy ve ekibi ile birlikte Grand Line boyunca onlarla seyahat ediyor, çılgın maceralar yaşıyor, karanlık gizemleri ortaya çıkarıyor ve One Piece’e ulaşmak için güçlü düşmanlarla savaşıyor. One piece izlediğiniz zaman sizin de fark edeceğiniz gibi Luffy, köyleri eğlenmek için yağmalayan kötü korsanlardan farklı bir yol çiziyor, insanlara yardım ediyor ve insanların sevdiği bir korsan oluyor. Türkanime ve anime izleyicilerinin tutkuyla takip ettikleri bu filmde Luffy ve arkadaşları, deniz kuvvetleri ile de mücadele ediyorlar. Bu mücadelede deniz kuvvetleri korsanları ortadan kaldırmaya çalışıyor ve bu iki grup sürekli çatışma halindeler. Türkanime ve anime izleyicilerinin heyecan dorukta izlediği sahneler de, genelde bu sahneler. Çünkü bu sahnelerde, filmin kurgusu o kadar güzel hazırlanmışki adeta filmin içine çekiyor izleyenleri. One piece izlediğiniz zaman ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Size şimdiden iyi seyirler diliyorum.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu