Haberler

Android Q Beta Nasıl indirilir?

Google yeni nesil işletim sistemi Android Q‘nun beta versiyonunu resmi olarak kullanıma sundu. Google ilk olarak Google Pixel kullanıcıları için Android Q Beta versiyonunu yayınladı. Hali hazırda kullanımda olan Android Pie ile arasında birtakım önemli güncelleme farkları bulunan Android Q Beta 1‘in en çok öne çıkan özelliği ise konum ayarlarını artık öncekine oranla daha çok kontrol edilebildiğibildiği oldu.  Bununla birlikte yeni işletim sisteminde katlanır telefonlar içinde bir çok iyileştirme yer alıyor.

Android Q Beta hangi telefonlara yüklenebilir?

Android Q Beta hangi telefonlara yüklenebilir?

Google daha önce Android P işletimin sisteminde yaptığı gibi Android Q Beta 1’de ilk olarak kendi akıllı telefonlarında denenebilecek. Bu telefonlar Pixel, Pixel XL, Pixel 2, Pixel 2 XL, Pixel 3 ve Pixel 3 XL modelleri olarak karşımıza çıkıyor.

İlgili Makaleler

Yukarıdaki nedenlerden dolayı Pixel telefon kullanmayan kişilerin Android Q Beta için bir süre daha beklemeleri gerekiyor.

Android Q Beta nasıl indirilir?

Android Q Beta nasıl indirilir?

Pixel, Pixel XL, Pixel 2, Pixel 2 XL, Pixel 3 ve Pixel 3 XL model telefon kullanııları öncelikle, Android Beta Programı‘na katılarak Android Q’nun özelliklerini ilk deneyenlerden birisi olabilcekler. Programa kaydolan kullanıcılar, Android Q uyumcu cihazlarıyla Android Q Beta güncellemesini OTA yoluyla alabilecekler.

Ayrıca Bkz. “Endüstri 4.0 Nedir?”

Google Pixel telefonlar için OTA güncellemesi haricinde indirilebilir fabrika imajlarınıda sundu. Bu imajları kullanarak Pixel marka akıllı telefonunuz olmasa bile, telefonunuza yükleyemezsiniz ama Android Q işletim sistemindeki yenilikleri görmek ve denemek için Android Studio aracılığı ile en yeni emülatörleri indirebilir ve işletim sistemini Android emülatörü üzerinden deneyebilirsiniz.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu