HaberlerTV Yayınları

Ana haber sunan eşler bir birine rakip oldu

Kanal D Ana Haber Bülteni'ni sunacak olan Deniz Bayramoğlu, Show TV Ana Haber Bülteni'ni sunan eşi Ece Üner'e rakip oldu. Aynı durum ATV ve NTV içinde de var.

Kanal D Ana Haber spikeri Buket Aydın’ın istifasının ardından onun yerine Deniz Bayramoğlu’nun görevlendirildiği belli oldu. Yapılan bu atamanın ardından ana haber sunan eşler gündeme geldi.

NTV Ana Haber’i Seda Öğretir sunarken, eşi Cem Öğretir ise ATV Ana Haber’i sunuyor. Son görevlendirmenin ardından ise Kanal D Ana Haber’i Deniz Bayramoğlu, Show TV Ana Haber’i ise eşi Ece Üner sunacak. Eşlerin bir birlerinin en büyük rakip olması ilginç bir durum oluşturdu.

Daha önce CNN Türk’te görev yapan Deniz Bayramoğlu, bugün itibariyle 18:45’de Kanal D Ana Haber’de izleyici karşısına çıkacak. Televizyonlarda ilk kez böyle bir durum ortaya çıkarken 4 kanalda 2 çiftin rekabetinin sonucunu ise bekleyip göreceğiz.

İlgili Makaleler

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu