Komedi - Eğlence

Amele Yanığında Çığır Açan İnsanlar

Yaz tatilinin en korkulu kabusu deniz kenarında güneşlenirken amele yağını olabilme ihtimali. Tatil sonrasında yanık izleri kalan tatilciler.

Yaz gelince tatilcilerin en büyük korkusudur amele yanıkları. Kumsalda güneşlenirken yanlış durulan bir pozisyon veya uyuya kalmak, güneşin altında kıyafetlerle dikkatsizce gezmek bazen komik görüntülere sebep olabiliyor. Tabi bunların başlıca kaynağı düzgün bir şekilde güneş kremi, losyon vs. kullanmamak oluyor.

Bu yanıkların sonunda birde o derinin soyulması var ki şahsen benim çok hoşuma gidiyor. :) Çekilen acı ile tatil sonrası yanımızda kalan en büyük anı.

Aşağıda yer alan fotoğraflar tatil sırasında ve sonrasında çilen artık amele yanığı mı dersiniz, ıstakoz gibi pişmiş mi dersiniz bilemiyoruz ama çok komik görüntüler var. Son fotoğrafa çok bakmayın içiniz kalka bilir.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu