HaberlerListelerYaşamYaşam - insan

Alyans Olayını Allahuekber Dağlarına Çıkaran Yeni Yüzüğe Bayılacaksınız !

Giyilebilir teknolojilerle normal ürünleri harmanlayıp insanların beğenisine sunmak artık firmalar için normalleşse de bizim için oldukça farklı gerçeklikte hatta akıl almaz ürünler listesine giriyor. Henüz akıllı saatlere bile tam anlamıyla adapte olamamışken teknolojinin çok hızlı gelişmesi ve farklı özellikleri bize sunması Türkiye şartlarında biraz alışılması güç durumda . Sevdiğiniz kişi ile bu yüzüğü taktığınızı varsayarsak onun kalp atışlarını hissetmek günümüz teknolojisinde artık mümkün. 2,5 yıldır geliştirme aşamasında olan The Touch firmasının ürünü Heart Beat Ring akıllı yüzük akıl almaz nitelikte geliştirilmiş bir şekilde sunuldu.

Bluetooth teknolojisi ile romantizm seviyenizi ve çıtayı dağlara tepelere çıkarabilirsiniz. Yüzük parmağınızda iken yüzüğe dokunduğunuzda sevdiğiniz kişinin parmağındaki yüzük ile temas kuruluyor ve özel sensörler sayesinde diğer yüzüğü takan kişinin kalp atış hızını ölçen The Touch HB Ring, yüksek hız ile birlikte bu bilgileri sizin taktığınız yüzüğe aktarıyor. Bildirimlerden sonra ise sevdiğiniz insanın kalp atışı , sizin yüzüğünüz üzerinde ışıklar saçarak gözlem yapmanızı sağlıyor.

iki farklı modelle karşımıza çıkan bu akıllı yüzük HB Ring’in yüzeyinde kristal kaplama bulunuyor ve su geçirmezlik özelliği de mevcut , çizilmelere karşı ise yüzeydeki kristal kaplama tabiki bu akıllı yüzüğü koruyor.

Ön sipariş ile alınabilen bu yüzüğün fiyatı tabiki böyle bir teknoloji için normal ama Türkiye’de ortalama gelirli bir insan için “birikim” olması şart gibi görünüyor. Şık ve içinde barındırdığı görünürde ufak bu teknolojili akıllı yüzük iki farklı modelle geldi , birisi standart model diye adlandırılan model ve fiyatı 599 dolar. Diğeri ise 18k altın kaplama olan model ve onun fiyatı ise 2990 dolar. Eğer böyle bir deneyim yaşamak istiyorsanız bu ücretleri gözden çıkarmanız gerek :)

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu