İlginç BilgilerListeler

Allık Sürmek İçin 7 Neden

Makyajında bir süsü vardır bence. Makyajı da tamamlayan bir dokunuş vardır. Giyinmek kuşanmak, takıp takıştırmak bitmiyor ki. Bir de renk gerek suratımıza. Işıltımıza ışıltı katan, süksemizi artıran son dokunuş allıktır bence. Allığı sürmek içinde bir sürü sebep. Haydi, size neden allık sürmemizin 7 nedeninden bahsedelim.  

1. Elmacık kemikleriniz belirgin ise; Siz zaten doğuştan elmacık kemiklerine sahipsiniz. Ne büyük şans! Güzelliğinizi ortaya çıkaracak şey zaten sizde var. Bir allıkla belirginleştirmek size kalmış.

2. Burun yapınızdan memnun değil iseniz, Yüzünüzde burun kemiğinden ya da şeklinden rahatsızlık duyuyorsanız, doğru allık sürerek görünümünüzü tamamen değiştirebilirsiniz. Dikkati dağıtan bir yapısı vardır.

3. Sağlıklı bir görünüm istiyor iseniz; Allığın renklendirici yanı olduğu malum. Birden kan can geliveriyor yüzümüze. Eskilerin cimcirerek yaptığı işlemi şimdilerde en profesyonel fırçalar ile sayısız renk seçeneği ile yapıyoruz. Allık sizi canlı gösterir.

4. Genç görünmek istiyorsanız; mutlaka ama mutlaka bir allık edinmelisiniz. Çünkü allık sağlıklı bir görünümün habercisidir. Dikkati kaz ayaklarınızdan alacağına emin olabilirsiniz.

5. Mat bir cilde sahip iseniz; Cildinize ışıltı katmanın en iyi yoludur allık kullanmak. Pırıltılı bir allık kuru ve mat cilt görüntünüzden sizi tamamen uzaklaştırır.

6. Yüz hatlarınızı belirginleştirmek istiyor iseniz; Kesinlikle ama kesinlikle bu işin ustası allık. He birde destekçisi var o da aydınlatıcılar.

7. Doğal bir görünüm elde etmek istiyorsanız, allığın doğal renkte olanlarını tercih edebilirsiniz.


pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu