HaberlerTürkiye

Alkollü Olarak Direksiyona Geçip Drift Yapan Şoföre Rekor Ceza

DHA

Eskişehir’de yaşanan olayda otomobiliyle drift yapan ve daha sonra alkollü olduğu anlaşılan sürücüye toplamda 9 bin 46 TL para cezası yazıldı.

VATANDAŞLARIN İHBARI ÜZERİNE POLİS MÜDAHALE ETTİ

Atatürk Bulvarı’nda drift yapan otomobili gören vatandaşlar 155 i arayarak tehlikeli araç kullanımı sebebiyle ihbarda bulundu. Olay yerine gelen polis ekipleri otomobili  kısa sürede yakaladı.  Polislerin yaptığı alkol kontrolünde 0,76 promil alkollü olduğu belirlenen sürücüye ibretlik ceza verildi.

2031 YILINA KADAR EHLİYETİNE EL KONULDU

Adı açıklanmayan sürücüye polis ekipleri tarafından drift yapmaktan 5.010 TL, sürücü belgesine el konulmasına rağmen araç kullanmaktan 2 bin 18 TL ve dördüncü kez alkollü araç kullanmaktan 2 bin 18 TL olmak üzere 9 Bin 46 TL ceza kesildi. Bunun yanında sürücü belgesine de 2031 yılına kadar el koyuldu. Araba ise 2 ay süreyle trafikten men edildi.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu