Faydalı BilgilerListelerYaşam - insan

Akıllardan Çıkmayan Kırmızı Ruj Önerileri

Kırmızı ruj adını makyaj tarihine altın harflerle kazımıştır. Mutlaka her kadının makyaj çantasında bir tane kırmızı ruj bulunur. Bulunmalıdır!

Kırmızı ruj makyajın temelidir. Mutlaka bütün kadınların bir kırmızı ruju olması gerekir. Fakat kırmızının da birçok tonu vardır ve kendinize uygun olan tonu doğru olarak seçmeniz gerekir. Kırmızı ruj nasıl adını makyaj tarihine yazdırdıysa bazı markaların kırmızı rujları da diğer markalara göre öne çıkmaktadır. Mutlaka sahip olmanız gereken kırmızı rujları yazımızda sizlere belirteceğiz.

Rimmel London Kate Moss Lipstick 01

Rimmel London Kate Moss Lipstick 01

Kate Moss, Rimmel London’ın en ön plana çıkmayı başaran ruj serilerinden birisiydi. Bu serinin en dikkat çeken parçası ise harika kırmıza rujudur. Bu rujun tonu birçok ten rengiyle uyumludur. Dikkat çeken özelliklerinden biriyse 13-20 TL’lik fiyatıdır. Watsons’lardan bulabilirsiniz.

Maybelline Super Stay 14hr Lipstick 540 Ravishing Rouge

Maybelline Super Stay 14hr Lipstick 540 Ravishing Rouge
Maybelline’ın 14 saat kalıcılığını koruyan ruj serisinden 540 numaralı rujumuz kırmızı tonuyla dikkat çekiyor. Rujun tonu özellikle ruj seçme konusunda büyük bir problem yaşayan esmerlerde çok güzel duruyor. Fiyatı ise 35 TL civarında, birçok kozmetik ürünü satan mağazadan bulabilirsiniz.

Deborah Milano Rosetto Atomic Red Mat

Deborah Milano Rosetto Atomic Red Mat
Deborah’ın bu ruj rengi beyaz tenlilerin elinden düşürmemesi gereken bir ruj rengidir. Kısa sürede fenomen haline gelen ruju Watsons’lardan bulabilirsiniz. Fiyatı ise 25-30 TL civarındadır. Mat bir yapıya sahip olduğu için de çok kalıcı bir ruj diyebiliriz.

Mac Ruby Woo

Mac Ruby Woo
Mac’in en çok satan rujları arasında Ruby Woo renk tonuyla kalitesiyle birçok kadının aklına kazınan bir ruj olmuştur. Özellikle mat ve asil duruşuyla beyaz tenlilerin ilk tercihi arasındadır. Mac mağazalarından 60 TL’ye satın alabilirsiniz.

Maybelline Color Sensational Creamy Matte Ruj 965

Maybelline Color Sensational Creamy Matte Ruj 965
Maybelline’ın bu ruj serisi Adriana’nın kırmızısı olarak geçen mükemmel bir kırmızı tonuna sahip. Mat yapıda olduğu için kalıcı olan ruj dudağınızı kurutmamasıyla da dikkat çekiyor. Nemlendirici özelliğe sahip olan ruj mat rujlardan hoşlananlar için birebir.

Golden Rose Velvet Matte 18

Golden Rose Velvet Matte 18
Golden Rose’un en fazla adını duyuran makyaj serilerindendir. Bu sıralar uygun fiyatlı olan kalıcı bir mat ruj arayışındaysanız mutlaka göz atmanız gereken bir ruj diyebiliriz. Bu ruj Mac’in Ruby Woo’u için muadil gösteriyor.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu