Ekonomi ve FinansHaberler

Akbank konut kredisi faiz oranında indirim yaptı

Akbank’ın yaptığı açıklamaya göre, bugün itibariyle Akbank’tan çekilecek konut kredilerinde faiz oranını %1,49 oranına indirdiğini duyurdu. 5 ile 10 yıl vade aralığındaki konut kredilerinde uygulanacak bu orana ek olarak müşterilerin isteğine göre farklı ödeme seçenekleri de bulunuyor.

Konut kredisi faiz oranının düşürülmesiyle ilgili açıklama yapan Akbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz konuyla ilgili Akbank’ın ile olarak bütün müşterlerinin finansal ihtiyaçlarını onlara en faydalı bir şekilde kaşılamak olduğunu söyledi.

KONUT KREDİSİ FAİZ ORANINI DÜŞÜRMEKTEN GURUR DUYUYORUZ

Konut kredisi çekecek olan müşterilere hayal ettikleri evi alabilmeleri için daha düşük faiz ödeyerek, kira öder gibi ev sahibi olmalarına imkan sunduklarını söyledi.

İlgili Makaleler

“Bugünden itibaren 5 ile 10 yıl vade aralığındaki konut kredisi faiz oranımızı yüzde 1,49’a çektik. Ekonominin yükseliş dönemlerinin önemli bir belirleyicisi olan konut kredilerinde öncü olacağına inandığımız bu adımı atmaktan gurur duyuyoruz. Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri yakından izlemeyi sürdürerek, avantajlı ürün ve hizmetleri sektörle buluşturmaya devam edeceğiz.”

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu