HaberlerPolitika

AK Partili vekilin sözleri Zonguldak’ta tepkilere sebep oldu

Geçtiğimiz Cumartesi günü partisinin düzenlediği Zonguldak Belediye Başkan adayı tanıtım toplantısına katılan AKP Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, buradaki konuşması sırasında söylediği sözlerden dolayı Zonguldak merkezde ve ilçelerde tartışmalar yarattı.

Haberler.com

“ZONGULDAKLIYIM DEMEKTEN UTANIYORUM”

Zonguldak Belediye Başkan Adayı Ömer Selim Alan‘ın seçilirse yapacağı projeleri ve aynı zamanda Belediye  Meclis üye adalarının tanıtıldığı toplantıya katılan AKP Millet Vekili Hamdi Uçar, CHP’li başkan tarafından yönetilen Zonguldak Belediyesini halka hizmet etmemekle, yıllardır şehre hiç bir şey yapmamakla suçladı. Konuşması sırasında “On yıldır bu şehirde yaşıyorum. Bu şehrin sahibi ve sakiniyim. Zonguldaklıyım demekten utanıyorum” dedi.

UÇAR’IN SÖZLERİ KENT GENELİNDE TEPKİYE NEDEN OLDU

2002 yılından beri AKP’de çeşitli görevde bulunan ve son genel seçimlerde Zonguldak’tan millet vekili seçilen uçarın sarf ettiği sözler büyük bir kesim tarafından kabul görmedi ve tepkilere sebep oldu. 

İlgili Makaleler

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu