HaberlerListelerTV Yayınları

Ah Nerede Dediğimiz Yeşilçam Filmleri

1. Selvi Boylum Al Yazmalım

Image

Kadir İnanır ve Türkan Şoray’ın başrollerini paylaştığı Selvi Boylum Al Yazmalım bu gün de popülerliğini korumaktadır. Köylü kızı Asya ile kamyon şoförü İlyas’ın aşkını anlatmaktadır. “Sevgi neydi sevgi emekti” sözü Selvi Boylum Al Yazmalım ile hafızalara kazındı.

2. Mavi Boncuk

Image

Filmde Emel Sayın Kemal Sunal, Adile Naşit, Tarık Akan rol almıştır.

3. Bizim Aile

Image

Sıcak bir aile filmi olan bizim ailede Münir Özkul ve Adile Naşit başrollerinde oynamıştır.

4. Hababam Sınıfı

Image

Hababam sınıfı büyük kadrosu ile unutulmaz filmler arasında yer alıyor. Günümüzde yenileri çıksa da eskisinin yerini almıyor.

5. Tosun Paşa

Image

Tellioğlu ve Seferoğlu Aileleri, İskenderiye’nin en değerli yeri olan Yeşil Vadi için birbirleriyle kıyasıya bir mücadele eden iki aileyi konu almaktadır.

6. Çöpçüler Kralı

Image

“Parka gidecekmiş iki gözümün çiçeği” diyen Kemal Sunal’a Ayşen Gruda eşlik etmektedir.  İnternette hepsini bulmak zorken, şimdi   Yeşilçam  serini TV+ üzerinden istediğiniz   zaman  izleyebilirsiniz.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu