ListelerOyun Dünyası

Age of Empires IV Duyuruldu

Her ne kadar üçüncü oyunuyla büyük bir hüsran yaşamış olsak da, yeni oyun şimdiden büyük heyecan yaratmayı başardı. Bu heyecanın başında şüphesiz geliştirici koltuğunda Company of Heroes gibi devasa bir efsaneyi yaratan Relic Entertainment’in bulunması geliyor. Relic ekibi, kendi siteleri üzerinde çoktan proje hakkındaki heyecanını dile getirdi. Nitekim oyunun tanıtım videosunda herhangi bir oyun içi detay göremedik. Fakat görseller arasında, seriden tanıdığımız Amerikan Yerlileri, Kırmızı Urbalı İngiliz Askerleri, Roman Lejyonerleri ve Japon Samurayları gibi detayları görebildik. 

Bu da bir süre önce ortaya çıkan ve dördüncü ve beşinci oyunların giderek günümüze yaklaşacağını anlatan efsanevi görselin aslında bir hurafeden ibaret olduğunu gözler önüne sermiş oldu. Anladığımız kadarı ile Age of Empires 4 oyunu da tıpkı önceki yapımlarda olduğu gibi geniş bir tarihsel dönemi konu alacak. Fakat Rise of Nations gibi daha ileri çağlara geçiş yapılabilecek mi? İşte orası tam bir sır, tam bir muamma!

Age of Empires IV Çıkış tarihi:

Age of Empires 4 çıkış tarihi için net bir bilgi verilmezken sadece PC için çıkacağını söyleyebiliriz.

Age of Empires 4 Gameplay HD

Age Of Empires IV Announce Trailer tepki ve inceleme videosu

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu