HaberlerTürkiye

Afrin’den Acı Haber: 1 Şehit, 3 Yaralı

Afrin’de operasyonda olan bir askeri aracın yola döşenen mayına denk gelmesi sonucunda meydana gelen patlamada 1 sivil personelimiz şehit olurken, 3 askerimiz de yaralandı.

TSK AÇIKLAMASI: 1 SİVİL PERSONELİMİZ ŞEHİT OLDU

Yaşanan üzücü olayla ilgili TSK’dan yetkililer açıklama yaptı. TSK tarafından yapılan açıklamada, “Afrin’de 01 Nisan 2018 tarihinde Kestele Hidirya bölgesinde intikal halinde olan askeri aracın mayına basması sonucu araçta görevli 1 kahraman sivil personelimiz şehit olmuş, 3 kahraman silah arkadaşımız yaralanmıştır.” diye belirtildi.

SAĞLIK BAKANI AHMET DEMİRCANŞEHİDİN KİMLİĞİNİ AÇIKLADI

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan yaptığı açıklamada, “Yüzlerce sağlık çalışanı gibi Burak Tatar kardeşimiz de görev yaptığı Erzurum 112 Komuta Kontrol Merkezinden gönüllü olarak savaş bölgesine gidip kutsal görevi icra ederken Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur.” dedi.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu