HaberlerTürkiye

Adnan Oktar’ın cezaevinden yeni görüntüleri ortaya çıktı

İstanbul’da düzenlenen operasyonla örgüt kurmaktan tutuklanan Adnan Oktar’ın cezaevindeki son hali ortaya çıktı. Saçını yeniden siyaha boyattığı dikkatlerden kaçmadı.

Yapılan kapsamlı operasyonun ardından bir çok suça ortak olmak ve örgüt kurmaktan tutuklanarak cezaevine konulan Adnak Oktar’a ait yeni görüntüler ortaya çıktı. Daha önceki fotoğraflarda saçlarının bakımsızlığı ve beyazları göze çarparken, yeni fotoğraflarda saçını yeniden boyattığı görüldü. 10 aydan fazla süredir cezaevinde bulunan Adnan Oktar ve 168 kişi ile ilgili soruşturma devam ederken, emniyetin yaptığı 2. operasyonda 7 kişi daha tutuklanmıştı.

Saçlarını boyadan Adnan Oktar’ın zayıfladığı ve daha bakımlı olduğu fotoğraflarla ortaya çıktı.

30 AYRI SUÇ İŞLEMEKTEN İŞLEM BAŞLATILMIŞTI

Adnan Oktar ve kurduğu suç örgütü ile ilgili olarak, suç işlemek amacıyla örgüt kurma, çocukların cinsel istismarı, cinsel saldırı, reşit olmayanla cinsel ilişki, çocuğun kaçırılması ve alıkonulması, cinsel taciz, şantaj, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, siyasi ve askeri casusluk, dini inanç ve duyguların istismarı gibi suçlarında aralarında bulunduğu 30 farklı suçtan işlem yapılmıştı.

İlgili Makaleler
pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Bir Yorum

  1. Bir ruh hastası kendini peygamber ilan ediyor onun peşinden de milyonlar gidiyor.Zamanında Altınoluk adı altında dergi çıkaran ve parasına para katan arkasında hipnotize edilmiş kedileriyle zevk sefa içinde yaşadılar. Evet Adnan Oktar efendi yediğin hurmalar bir gün gelir tırmalar insanları en güzel duygularını kullanarak kandırmak en önemlisi Allah ile kandırmak çok büyük bir haysiyetsizliktir.Ne kadar masumun kanına girdinse onların kanında boğulursun inşallah.Sana acımıyorum daha beter ol.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu